УКР

Василий Попадюк. Літній концерт на терасі

20 серпня 2020 | 19:00

Про подію

Василь Попадюк з концертом на терасі у Києві!

Запрошуємо тебе на неймовірну подію цього літа – сольний концерт музиканта Василя Попадюка та його PAPA DUKE BAND, який відбудеться 23-го серпня 2020-го року на затишній столичній терасі «Всі.Свої D12» на вулиці Десятинній, 12.

Ми знаємо, як сильно ти скучив за живими перформансами своїх улюблених виконавців. Саме тому поспішаємо анонсувати серію літніх мистецьких подій на столичній терасі.

Одна з них – вражаючий літній перформанс віртуоза своєї справи – Василя Попадюка у супроводі його гурту PAPA DUKE BAND.

Скрипаль - віртуоз, заслужений артист України Василь Попадюк повертається в Україну з Канади, щоб разом з талановитим музичним колективом виступити з новою програмою для любителів музики в стилях world music, latino, gypsy і jazz на столичній терасі.

Талантом Василя захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати і бізнесмени, багаті й знамениті, досвідчені музиканти, колеги і нові слухачі. В Іспанії його називають «живим нервом», «маестро - скрипка», в Америці «золота скрипка», а в Канаді «сучасним Паганіні». Їм захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту.

Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Цінуючи класику, Василь найбільше любить національну музику, зокрема гуцульську. В ювілейному альбомі вокаліста «Deep Purple» Ian Gillan грає скрипка світового віртуоза Василя Попадюка.

Теплий вечір, надзвичайний вид, чарівний захід і прекрасна музика від «сучасного Паганіні» - Василя Попадюка!

Концерт відбудеться в невеликому колі друзів, у атмосфері більш наближеній до квартирника, ніж концерту в типовому залі, а кількість квитків буде обмеженою, тому поспіши придбати свій квиток!

Концерт проходитиме відповідно до вимог МОЗ України.

3 причини піти на концерт Василя Попадюка у Києві:

  • Це унікальна нагода наживо послухати гру одного із найталановитіших скрипалів сучасності (недарма Василя називають «сучасним Паганіні»). У його руках скрипка оживає та створює неповторні музичні полотна, які огорнуть своїм теплом та оригінальністю кожного гостя на терасі.
  • Протягом виступу для тебе лунатимуть інструментальні композиції різних жанрів та настроїв, тому кожен знайде собі щось до вподоби.
  • Це чудова нагода провести фантастичний літній вечір на концертній терасі під відкритим небом у самому серці столиці. Приходь сам, бери друзів, близьких, кохану половинку та насолоджуйся якісною музикою наживо!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Василя Попадюка та PAPA DUKE BAND 23-го серпня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо