УКР

Upark Festival 2022

19 червня 2022 | 14:00 -
19 червня 2022 | 23:59
Галерея

Про подію

Друзі,

 

Ситуація в Україні та світі складається таким чином, що організувати у 2021 році повноцінний масштабний захід з іноземними артистами та влаштувати шалену вечірку, яку ви заслуговуєте та так чекаєте, фактично неможливо.

 

Щиро вдячні кожному з вас! Складно підібрати слова, щоб висловити наскільки для нас важлива підтримка наших артистів, фанатів та партнерів. Це те, що дає нам сил та мотивації ставати ще кращими та досягати нових вершин.

 

UPark Festival — це високий рівень артистів і особлива атмосфера, це глядачі, для яких музика невід'ємна частина життя.

 

Розуміючи те, що майже всі артисти перенесли концертні тури на 2022, ми також вимушені перенести фестиваль на наступний рік.

 

Та хочемо одразу потішити вас, що у 2022 році UPark посилить свої музичні потужності. Ми готуємо одразу два фестивальні блоки, які пройдуть у червні та липні. І, щоб очікування було не таким болісним, ми готові оголосити перших підтверджених учасників лайнапу 👇

 

🤘 Перший блок у червні пройде за участі My Chemical Romance.

🤘 Хедлайнерами другого блоку у липні стануть: Gorillaz та Deftones. 

 

⚠️ Наразі ми працюємо над тим, щоб погодити нову дату виступу Slipknot. Незабаром ми анонсуємо їх, а також інших музикантів, включаючи нові імена. Слідкуйте за нашою стрічкою!

 

❗️ Всі придбані квитки залишаються дійсними на 2022 рік.

Більш детальну інформацію щодо квитків опублікуємо згодом.

 

Дякуємо що залишаєтесь з нами! Дочекайтесь всіх анонсів, буде потужно!

 

Час йде, а емоції від зустрічі з улюбленими артистами залишаються з нами на все життя, що ще раз підтвердив карантин. Нас лишили права на емоції в цьому році, але все минеться і квиток у кишені — гарний привід чекати літа 2022 ☀️

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на UPARK 2022 у Києві - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформлюй замовлення і обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток і оплати готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо