УКР

Божественна Комедія. Пекло

11 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «Божественна комедія. Пекло» у Києві!

Дорогі жителі та гості столиці, щиро запрошуємо вас не неповторну подію – пластичну виставу під назвою «Божественна комедія. Пекло» від Театру-студії 11, яка відбудеться 11 лютого 2020 року у Національному центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

«Божественна комедія. Пекло» - це оригінальне прочитання всім відомого однойменного твору Данте Аліг’єрі від режисера Влада Бєлозоренка,  хореографа Вікторії Донець та акторів Театру-студії 11.

У головних ролях Кирило Шевченко, Олексій Вербицький, Олександр Нестеренко, Ольга Пасечник, Таїсія Хвостова, Богдан Брусник, Дарія Гапон, Олексій Лавров, Ольга Богачевська, Віолета Самон, Юлія Лук'янець, Вероніка Барбарська, Наталя Комкіна та Олег Семеник.

Кажуть, якщо людина пройде всі кола смертних гріхів, то її душа зазнає спасіння… Але це не факт! Та в будь-якому разі здай свій багаж, поки є час…

Театральна постановка зачепить та покаже тобі, глядачу, усі смертні гріхи, проведе тебе по всім колам пекла, про які колись писав Данте, та покаже людину з усіх її боків.

Пиха: Ти вважаєш себе кращим за інших?

Лицемірство: У товаристві ти дотримуєшся загальноприйнятої демократичної лексики, але подумки і дуже тихо деяких людей називаєш циганами, бабами, тьолками, чорними, селюками?

Розпуста: Ти зраджуєш свого чоловіка? Ти не можеш пропустити жодної спідниці?

Ненажерство: Заїдаєш стрес? Ти не вип'єш зі мною, ти що мене не поважаєш?

Гнів: Ти не втримався і вдарив свою дитину? Лише подумки?

Лінь: Ти не хочеш йти на роботу вранці? Замість написати звіт, ти просидів у Фб? Тебе теж не запитали, чи ти хочеш народжуватися?

3 причини піти на спектакль «Божественна комедія. Пекло» у Києві:

  1. Оригінальний жанр (пластична вистава), глибокий філософський сюжет, майстерна режисура та неймовірні хореографічні номери вразять кожного глядача у залі.
  2. Чудова нагода не лише отримати естетичне задоволення, але й переосмислити дещо у власному житті, подивитись на людей, на себе, в тому ж числі, з іншого боку.
  3. Ти побачиш класику світової літератури у зовсім новому форматі. Приходь сам та бери друзів, адже це глибоке та вражаюче дійство має побачити кожен!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Божественна комедія. Пекло» 11 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо