УКР

"Це все вона".

19 березня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава "Це все вона" у Києві!

Жителі та гості столиці! Ви маєте можливість відвідати виставу “Це все вона”, яка відбудеться 19 березня 2020 року в Мистецькому центрі імені Івана Семеновича Козловського.

П'єса білоруського драматурга Андрія Іванова, що актуальна для всіх в усі часи. Піднімає вічну проблему, про яку в свій час писав ще батько художнього роману Іван Тургенєв - проблему батьків та дітей. Актуальна для тих, хто має дітей, для тих, хто має батьків і проблеми з ними, і безумно для тих, хто користується соціальними мережами. Вистава розповість Вам про конфлікт між мамою та сином після смерті батька - ви спитаєте, то чому ж вистава стосується кожного? Бо насправді за цим конфліктом ховається жахлива самотність, яку кожен з нас постійно відчуває.

Дійові особи не мають імен. Вам потрібно знати тільки те, що є тільки "він" та "вона", і в них –  не найліпші стосунки.
"Її", тобто маму, зіграє досвідчена актриса Римма Зюбіна - лауреатка багатьох театральних премій, кіноакторка, зіграла близько ролей в кіно та телефільмах і більш ніж 50 ролей в театрі. Акторка признається, що ніколи не грала комедійних ролей на сцені, адже її душа належить драмі.

"Його", Її сина, гратиме 25-річний актор Олег Коркушко - талановитий і беззаперечно цілеспрямований юнак з провінціального містечка на півдні України. Олег за свою ще коротку (після завершення Київського національного університету театра, кіно та телебачення) кар'єру актора вже встиг знятися у 37 кінопроектах. Наразі актор у Київському Молодому театрі. Олег вважає, що ще одна проблема, якої торкається автор п'єси полягає в тому, що люди звикли думати, що хтось комусь щось винен. Герой актора знаходить притулок від своєї «нерозуміючої» мами у світі віртуальної реальності, точніше – в Інтернеті. Там він знайомиться з дівчиною, з якою знаходить спільну мову... і закохується. Це кохання так і лишилось у соц. мережі, але не тому, що воно не склалося… А чому – побачите вже на виставі!

П'єса «Це все вона» не дає чітких відповідей на турбуючі всіх питання виховання та правильного спілкування з батьками, проте змушує задаватися правильними питаннями, на які, якщо трошки подумати, можна знайти відповіді. Віковий цензор відсутній, проте не радимо дивитись виставу глядачам, молодшим за 16 років. У п'єсі використовується ненормативна лексика.

3 причини піти на виставу "Це все вона" у Києві:

  1. За словами Римми Зюбіної, такі п'єси ставляться для того, щоб люди думали. Актриса закликає глядачів прийти хоч раз на рік у театр для того, щоб ПОДУМАТИ. І правда – іноді не завадить побачити себе зі сторони.
  2. Навіть у найвідлюднішого скептика розтане сердце від віртуального кохання, яке, по суті, тільки у Інтернеті і лишається.  
  3. Дізнайся, чим закінчилась драматична п'єса, що вже полонила сердця та зірвала емоції сотень українців!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Це все вона» 19 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо