УКР

Про подію

Вистава «Там. Буде. Щастя» у Києві!

Любі кияни та гості міста, щиро запрошуємо вас на неймовірну подію – виставу під назвою «Там. Буде. Щастя», показ якої відбудеться 18-го січня 2020-го року у Мистецько-концертному центрі ім. Івана Козловського. Це буде любов!

Талановиті актори Театру-студії "11" скучили за глядачами, теплою атмосферою, грою та обміном любов’ю з публікою. Саме тому творчий колектив театру запрошує тебе до перегляду незвичайної історії про кохання від режисерки Валерії Штефюк.

Фантастичні акторки (Ілона Калашник, Олена Андрюшина, Анастасія Шевченко, Алла Горюнова, Валерія Сапінська, Оля Кулага) розкриють своє жіноче бачення кохання. Ця вистава закохала в себе журі всеукраїнського театрального фестивалю «Мандрівний вішак», адже вона розкриває одвічну тему батьків і дітей через призму особливої історії – сповіді дорослої дівчини, яка наважилась зізнатись в тому, про що з дитинства не могла заговорити з жодною людиною. Вистава починається з монологу головної героїні, яка знайомить нас з епізодами зі свого дитинства, в центрі якого – складні стосунки з матір’ю, самотність та болісний дефіцит любові.

3 причини прийти на виставу «Там. Буде. Щастя» у Києві:

  1. До болю глибока вистава є найжіночнішою історією про найцінніше. Виникне багато питань, знайдеться безліч відповідей на вже існуючі.
  2. Лаконічний антураж, невимушена атмосфера, мінімум відволікаючих увагу деталей: все, аби ти сконцентрував свою увагу на акторській грі та головному меседжі цього чуттєвого театрального перформансу.
  3. Вистава гарантовано здивує та надовго запам’ятається. Купуй квиток на подію вже зараз!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Там. Буде. Щастя» 18-го січня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо