В очікуванні його, Київ - квитки на виставу 7 березня 2020 року
УКР

«В очікуванні його»

07 березня 2020 | 19:00

Про подію

«В очікуванні його» у Києві!

Жителі та гості столиці! Прем’єра вистави «В очікуванні його» відбудеться 7 березня 2020 року в Театр-студії «Beat». Не прогав таку грандыозну подію, адже це прекрасна нагода відкинути буденні справи та заглибитись у почуття кохання. Вікове обмеження 16+.

«В очікуванні його» - це п'єса-призер театрального фестивалю, яку ще у 2010 написав російський режисер та драматург Михайло Хейфец. На сьогодні п'єса перекладена двома мовами - китайською та німецькою. «В очікуванні його» вже декілька років тішить глядачів Росії, Китаю, Німеччини та України, і вже цього року буде дарувати посмішки київському глядачу завдяки Валентині Сергєєвій - режисерці театру-студії «Beat», акторці «театру на Подолі», що має неабиякий досвід у зйомках в фільмах.

«В очікуванні на нього» - як зазначає автор - це лірична імпровізація на тему «SlowTwistin».
Головні герої - чотири жінки різного віку, поглядів та соціального статусу. На сцені ви побачите 16-ти річну дівчину-підлітка, інтелігентну жінку років тридцяти, трохи старшу білявку та бабусю за шістдесят. Певно, Ви запитаєте - що ж об'єднує усіх цих жінок? Знайти відповідь на це питання неймовірно легко - вони, як і усі люди, не можуть жити без кохання. Всі вони об'єднані найжахливішим почуттям – самотністю і закуті у бажання віднайти свого ідеального чоловіка. Але як така «компанія» зібралась в одному місці в один і той самий час – дізнаєтесь, прийшовши на цю чудову прем’єру!

Якою б сильною, самодостатньою та незалежною не була жінка, настає в житті така мить, коли так хочеть уваги, тепла і ласки, а можливо десь на глибині душі ще палає той вогник, є надія знайти того самого, єдиного, і в ці моменти на допомогу приходить інтернет.

5 причин піти на виставу «В очікуванні його» у Києві:

  1. Перша причина – щиро посміятися з життєвих ситуацій, які зустрічалися кожному!
  2. Ця комедія з нотками драматичності життєвих ситуацій не залишить байдужими як жінок, так і чоловіків.
  3. Маєте нагоду оцінити рівень майстерності київського театру-студії «Beat» та познайомитись ближче з їх творчістю.
  4. У вас є шанс насолодитисяя компанією чотирьох чудових актрис і прекрасна нагода, щоб  зробити приємний романтичний вечір для своєї дами;
  5. Ви не знаєте, як відсвяткувати 8 березня? Куди піти з подругами, друзями, зі своїм коханим/коханою чи як гідно зустріти це свято самому? Тоді вистава «В очікуванні його» - саме для Вас! Цей день гарантовано залишиться у вашій пам'яті надовго.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на прем’єру «В очікуванні його» 7 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо