УКР

Віденська кава

21 січня 2020 | 19:30

Про подію

Вистава «Віденська кава» у Києві!

Дорогі жителі та гості міста Київ, щиро запрошуємо вас у Київський кінотеатр українського кіно «Ліра» на показ спектаклю за п’єсою Дмитра Корчинського під назвою «Віденська кава». Це фантастичне театральне дійство відбудеться вже зовсім скоро, а саме 21 січня 2020 року.

«Віденська кава» - це смачна інтелектуальна комедія, режисером якої є Ігор Марусяк, а головні ролі зіграли неперевершені актори: Лідія Семесюк, Назар Борушок, Сергій Федорчук, Віталій Чорний та Павло Довгань-Левицький.

За менш ніж дві години перед твоїми очима відкриється панорама XX-го століття, абсурдність історичних подій і рішень та досконало змальовані портрети людей, які безпосередньо стоять за цими рішеннями. «До чого ж тут кава?» - запитаєш ти. Саме кава є тим епіцентром подій, навколо якого розгортається сюжет спектаклю. Вона надає присмаку усім діям, думкам та крокам. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. І от одного разу у віденській кав’ярні зустрінуться маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд, семінарист Йосип та робітниця цієї кав’ярні галичанка Христина – любовний трикутник…

5 причин піти на виставу «Віденська кава» у Києві:

  1. Провокаційний театральний перформанс, який варто переглянути кожному, відкриє багато таємниць, але не дасть остаточних відповідей. Думати, аналізувати та порівнювати – ось до чого закликає вистава.
  2. «Віденська кава» - це ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного.
  3. Оригінальний сюжет, майстерна режисерська робота та довершена гра авторів зачарують та залишать свій слід у пам’яті та серці кожного глядача.
  4. Смішне та трагічне йдуть нога в ногу, додаючи смачних присмаків образам головних героїв, доля яких нам вже відома зі сторінок історії.
  5. Спектакль побудований на контрастах: пекло і рай, ангели та демони, кохання та війна. На тебе чекає якравий спектр емоцій та вражень, які ти гарантовано отримаєш під час перегляду.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Віденська кава» 21 січня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо