УКР

В.О.П.

01 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «В.О.П.» (взводний опорний пункт) у Києві!

1 лютого 2020 року у Довженко-Центрі відбудеться показ драми за однойменною п’єсою Дмитра Корчинського «Взводний опорний пункт». Запрошуємо тебе приєднатись до цього незабутнього театрального дійства!

«В.О.П» (взводний опорний пункт) - це містична драма з елементами комедії, яка підіймає теми кохання, смерті та війни. Авторами вистави стали творці всіма відомого проекту «Віденська кава»: автор – Дмитро Корчинський, режисер – Ігор Марусяк та неперевершені актори: Андрій Мороз, Ігор Марусяк, Назар Борушок, Павло Довгань-Левицький, Наталя Ренькас, Віталій Чорний, Ярослав Шахторін.

«Кохання на тлі безумства» - саме ця тема стала основою цієї театралізованої провокації.

5 причин відвідати спектакль «В.О.П.» (взводний опорний пункт) у Києві:

  1. Незвичне поєднання жанрів, новаторський підхід режисера та нетривіальна тематика зробили цю виставу справжнім «mustwatch» дійством.
  2. Ідеально підібраний акторський склад втілиться в характери своїх героїв, змусить тебе співчувати, сміятись, плакати та замислитись над важливими питаннями, піднятими у драмі.
  3. Вистава «В.О.П.» (взводний опорний пункт) - це перш за все глибоко психологічна картина, що змальовує долі людей, які стикаються лицем до лиця з війною, їхні втрати, почуття, біль та віру.
  4. Комічне і трагічне йдуть нога в ногу як у цій виставі, так і у житті! Безперечно, кожен знайде щось для себе протягом двох годин театрального перформансу.
  5. Філософія життя з уст людей, які знають, що таке війна, втрати та смерть. Неймовірно актуальна драма, яку варто переглянути кожному свідомому громадянину.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «В.О.П.» (взводний опорний пункт) 1 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо