Жага, Київ - квитки на виставу 19 січня 2021 року
УКР

Про подію

Вистава «Жага» 

Київський театр «Тисячоліття» запрошує тебе до перегляду чуттєвої та проникливої мелодрами «Жага», який відбудеться 19-го січня 2021-го року у Київському Театрі Тисячоліття за творами геніального Володимира Набокова. 

Усі ми знаємо, що таке звичайна спрага і втамувати її вкрай просто: випити склянку води. Але що робити, коли спрага набагато глибша та підступніша: це жага шаленої пристрасті, жага до влади, статків тощо? Так, її можна спробувати приспати,  врешті віднайти спокій, намагаючись жити звичайним життям, а можна ризикнути усім в намаганні втамувати цю шалену спрагу і перейти Велику Межу. 

Головного героя вистави "Жага" Бруно Кречмара спіткала саме така проблема: жага до молодої дівчини, до якої він починає відчувати незбориме бажання. На заваді не стають ані власний шлюб, ані «скелети у шафі» звабливої Незнайомки. Ніхто й гадки не має, які таємниці її минулого можуть занапастити усе життя головного героя і до чого призвести… Неймовірно реалістична, наповнена сенсами емоційна вистава, яка змусить тебе хвилюватися, співпереживати та опікуватися долями головних героїв, пропустивши їх крізь своє серце. 

У головних ролях: Олександр Миронов, Наталя Куц, Аліна Карпенко та В'ячеслав Станішевський. Режисера та сценографія: Ольги Канарченко (Попової). 

Вікове обмеження: 18+

Тривалість: 2 години з антрактом

Вистава російською мовою

3 причини відвідати постановку «Жага»:

  • Це унікальна нагода наживо побачити одну із найпристрасніших театральних постановок від режисера та акторів, які як ніхто інший знаються у своїй справі.
  • Безумство, пристрасть, вир почуттів...Все це та багато іншого захопливого та інтригуючого подарує тобі перегляд цієї вистави.
  • Не пропусти чудову нагоду провести незабутній час із коханою людиною або друзями, з головою поринувши у світ гарячого театрального перформансу.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Жага» 19-го січня 2021-го року - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо