УКР

Лісапетний Батальйон

"Лісапетний батальйон" з концертом у твоєму місті!

Запрошуємо тебе на незабутні перворманси від найяскравіших учасниць неповторного та колоритного українського гурту "Ласіпетний Батальйон".

"Лісапетний батальйон" - колектив який без сумніву можна назвати народним. Ці талановиті та сміливі жінки з села П'ятничани Хмельницької області завоювали справжню народну любов та визнання завдяки багаторічній праці та любові до пісенної творчості. Вони активно розвивають українськесуспільство та самобутню національну культуру, поширюють любов до української пісні, адже співають вони виключно рідною мовою. За цей їх люблять, поважають та тепло зустрічають у всіх куточках нашої країни. 

Справжній успіх та масове визнання ансамбль отримав у 2013 році завдяки участі у талант-шоу "Україна має талант", у якому колектив прорвався до суперфіналу та отримав заслужену перемогу. Ці жінки разом зі своєю наставницею Наталією Фаліон підкорили українського слухача своїм нестандартним та душевним виконанням пісень, а композиція "Лісапет" стала справжнім хітом!  "Лісапетний батальйон" доказав усій країні, що має надзвичайний талант та вартий уваги кожного! Ще з далекого 1993 року ці люди творять  українську музику та культуру, а склад гурту за цей час майже не мінявся. Творчість Лісапетного батальйону" дуже близька для українців, зокрема для сільського населення, адже пісні їх про життя та буденні пригоди і обставини, які стаються на життєвому шляху та через які має пройти людина. У цих піснях кожен знайшов щось таке близьке і своє.