УКР

AC/DC Tribute Show-скасовано!

12 квітня 2018 | 20:00

Про подію

Увага! Подія скасована. Кошти за квитки можна отримати в касі, де ці квитки були придбані (за умови наявності квитків). Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата, номер замовлення, сума повернення.

 

Жити потрібно так, щоб було що згадати. Подорожувати так, щоб завжди повертатися. Любити пристрасно і яскраво, нехай навіть тільки на годину. Грати так, щоб підривати зал потоком драйву. Бути тим, ким не можеш не бути. Саме такі емоції виникають, коли відвідуєш концерт "AS / DS"- команда, яка змушує відчувати і робити так, як ти хочеш зробити.

"AS / DS" - київський проект, унікальний тим, що це перший і єдиний офіційний триб'ют легендарних "AC / DC" в Україні. Вони дуже схожі стилем, зовні і передають неймовірну енергетику, яку потрібно швидше відчути і протанцювати, ніж описувати словами. 

За 3 роки хлопці зробили більше 300 шоу, отримали офіційний дозвіл на використання творів групи AC / DC від компанії Українська музика / Universal, але найважливішим і визначальним став весняний період 2013 року. Хлопці стали першим і єдиним на даний момент триб'ютом в світі, який за 39 днів дав 30 концертів по містах України, Білорусі та Казахстану

Можна сміливо сказати, ці хлопці, як ніхто інший знають, що таке «дорога в пекло». На концерті цих хлопців ти відчуваєш себе частинкою легенди. 

Чому не можна пропустити такий захід? 
Реальна можливість почути професійно виконані хіти AC / DC наживо. 
Тверезе розуміння того що оригінальний склад групи AC / DC навряд чи порадує своїм візитом Луцьк в найближчі десятиліття. 
Найвищий рівень виконання групи AS / DS підтверджений наявністю сертифіката на право виконання творів групи AC / DC.. Це можливість показати молодому поколінню, що таке справжній рок. 
Це можливість і самому вернутись в молодість.

📌 Довідка за телефонами: 
+380 97 376 85 93
+380 66 555 79 86

📌 Замовлення столиків : 
+38066 600 400 2

📌 Квитки можна придбати : 
- Карабас-Барасам (вул. Виниченка 4)

Рекомендуємо