УКР

DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER

10 червня 2018 | 19:00

Про подію

Концерт DZIDZIO у Луцьку – нон-стоп позитив без жодних обмежень

Найкращий шоумен країни інтенсивно готується до масштабного концертного забігу найбільшими стадіонами України, у рамках якого Дзідзьо збирається 10 червня виступити на стадіоні "Авангард" у Луцьку з SUPER-PUPER концертом.

Тож уже 26 травня Всеукраїнський стадіонний концертний тур Дзідзя стартує на Арені-Львів і фінішуватиме 20 листопада в Києві.

Лучани, а ви готові до 100% позитивного кіпішу? Відкрийте всі свої чакри, бо DZIDZIO має намір прокачати Вас позитивом на повну

Дзідзьо подарує своїм шанувальникам незабутній SUPER-PUPER концерт під час мега-туру Україною

Веселий, запальний, щирий і відвертий, без надмірного пафосу та фальші – саме так сприймають Дзідзя і радо зустрічають в усіх куточках України прихильники його творчості: від дитини до людей похилого віку.

Його пісні одразу стають хітами й передаються із уст в уста, лунаючи звідусіль і в мегаполісі, і в селі. Така любов і прихильність до, здавалось би, простих пісень такого собі «свого хлопаки» зі специфічним сільським жаргоном, сценічний образ якого створив талановитий музикант, чудовий виконавець і тепер уже й продюсер Михайло Хома, викликає здивування і водночас щире захоплення. Але чому тут дивуватись? Публіка завжди дуже гостро відчуває, наскільки відвертий діалог намагається побудувати з нею її улюбленець. А Дзідзьо обманювати не звик…

Дзідзьо: «Усе, що я роблю для людей, мене надихає і додає сили».

«Ми робимо пісні, які йдуть від серця. Це дійсно якісна українська музика, яка знайшла своє місце в серцях слухачів», - розповідає лідер гурту, демонструючи під час кожного свого виступу не лише свою сценічну майстерність, а й талант усієї команди і віддачу не на 100%, а на всі 200%.

Концерт Дзідзя в Луцьку - свято для всієї родини, яке пропустити просто неможливо!

«Позитив і гумор дозволяє нам щодня жити і будувати свою країну», - переконаний Дзідзьо, а тому щедро ділиться емоціями, намагаючись позбавити людей замкнутості, стереотипів, комплексів та упереджень.

«Я – як відкривачка. Хочу, щоби кожен із вас був собою! У людей навкруги дуже багато комплексів і вони заважають нам жити. Я на кожній ноті вивертаю все назовні. І так само заставляю робити кожну людину. Люди! Не тримайте нічого в собі! Смійтеся! Розкомплексуйтеся! І будьте собою!» – закликає шоумен.

Така віддача й геніально простий підхід до філософії життя робить зрозумілою і доступною його творчість для кожного, незалежно від віку. «Дзідзьо! Ти дуже класний! Якби ти співав табличку множення, то би всі діти були відмінниками!» - охоче діляться відгуками захоплені харизмою і талантом DZIDZIO шанувальники, які навіть утворили в Інтернеті свою масштабну кількамільйонну фан-спільноту.

Придбайте квитки на грандіозний концерт DZIDZIO в Луцьку 10 червня – і суперові враження вам гарантовані!

А хіба з Дзідзьо по-іншому буває? «Він дарує гарний настрій щохвилини! Мегакруті!» – говорять ті, кому пощастило почути його вживу.

Не відкладайте замовлення квитків надовго, адже це можна зробити всього в один клік.

І без жодних переплат! Обирайте зручний спосіб: на сайті чи в касах міста - і купуйте квитки вже сьогодні! Покваптесь, бо відірватись на повну в компанії запального Дзідзя ой як багато!

Безкоштовно дітям до 5 років включно у супроводі з дорослим, без надання окремого місця.

Рекомендуємо