УКР

Про подію

Закохана в осінь Христина Соловій поспішає до Луцька з новим альбомом «Любий друг»

Днями в супроводі нового бенду Христина Соловій вирушила в масштабний концертний тур Україною, аби познайомити своїх слухачів із дорогим її серцю «Любим другом».

…Незважаючи на паморозь на опалому листі чи меланхолійну дощову погоду, приходьте 23 листопада до Волинського академічного обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка. Тут пануватиме душевна, емоційно насичена атмосфера щирого мелодійного діалогу… Тут буде тепло й затишно… Тут під світлом софітів відбудеться правдива відверта музична сповідь неперевершеної Христини Соловій… Тож, дорогі лучани, будьте певні, цей візит своєї фаворитки до вашого міста ви запам’ятаєте надовго.

Уся романтика осені – у різнобарвному звучанні чуттєвого вокалу Христини Соловій

Глибина та мелодійність її голосу вражає, а діапазон емоцій зашкалює. Кожне слово, кожна нота, які звучать із особливим характерним для манери її виконання, надривом, наче торкають душу зсередини, змушуючи тонко і чуттєво переживати всю історію, викладену в пісні, разом із її авторкою та виконавицею.

У звучанні її пісень душа потопає в якомусь невимовно приємному щемі й трепеті... О, як же гостро це відчувається саме восени, у період теплих светрів і пледів, гарячої кави та проникливої добротної музики та ніжних обіймів.

Презентація нового альбому «Любий друг»: особисті мелодійні історії, зворушливі зізнання й ейфорія глибоких почуттів

Справжність в усьому та відвертість зі своїм слухачем, висока, фактично досконала, якість музичного матеріалу, шалена енергетика й харизма – саме це Христина Соловій несе своїм шанувальникам через кожну свою пісню, даруючи при цьому часточку себе, своєї душі.

Однак цього разу співачка перевершить усі Ваші очікування, адже постане перед Вами в новому образі, дещо іншою – більш жіночною, вишуканою, спокусливою, чуттєвою, люблячою. Вона розповість Вам про всі зміни, які відбулись із нею останнім часом, познайомить із новим складом музикантів, яких запросила спеціально для запису платівки, та представить свого «Любого друга» - альбом авторських пісень, кожна з яких – зворушлива драматична історія.

Особливий шарм Волині в щемливих спогадах Христини Соловій

Концертні візити Христини у легендарний Волинський край – це завжди неябияка радість, що супроводжується несподіваним приємним тремом. Щоразу, буваючи в Луцьку, співачка поринає у глибокі роздуми, наскрізь пронизані такими дорогими її серцю особистими споминами.

«Волинь для мене є близькою і навіть рідною», - зізнається Христина та розповідає, що саме тут минали щасливі роки маминого дитинства, саме тут вона маленькою гуляла берегом Стиру. У ці хвилини в її пам’яті зринає і постать лемківського дідуся, який став для юної співачки фактично натхненником у популяризації фолкових (а зокрема лемківських) пісень. Тож, вкотре вирушаючи до лучан і завершуючи останні приготування перед музичною зустріччю з волинянами, Христина планує включити до концертної програми авторських композицій і лемківську пісню «Під облачком», яка стала тією магічною «червоною ниткою», що пов’язує співачку з найближчими людьми.

Придбайте квитки на сольний концерт Христини Соловій у Луцьку!

Не пропустіть нагоду першими почути прем’єрні авторські пісні співачки! Обирайте зручний формат: купуйте квитки онлайн чи в касах міста – й отримайте свої щасливі перепустки на найчуттєвіший перфоманс цієї осені, не переплачуючи при цьому за сервісний збір!

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо