УКР

Хор імені Григорія Верьовки-скасовано

20 листопада 2020 | 19:00

Про подію

Хор імені Григорія Верьовки з новою програмою у Луцьку!

Жителі та гості міста Луцьк! Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки 20 листопада 2020 року виступить у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка з новою програмою.

Вже більше 75 років видатний колектив, який поєднав у собі не тільки найкращі зразки народного співу, танцю та музики, але і відомий як блискавичний творець глобальних постановок кращих творів музики народів світу, радує нас своєю творчістю. Репертуар колективу складається з українських фольклорних творів, пісень та народних танців інших країн, творів видатних композиторів - Бориса Лятошинського, Левка Ревуцького, Миколи Лисенка та інших вітчизняних митців музичного мистецтва.

Хор імені Григорія Верьовки – це шось неймовірне. Це магія, що заворожує. Тут і бездоганний хор, і чарівні запальні танці, дивовижні вбрання і просто віртуозна гра колективу. А виступи колективу відбуваються так, наче це дивний, забарвлений різними кольорами сон з великим різнобарв’ям звуків, рухів та кольорів.

Якщо уявити парад, учасники якого одягнені в вишукане вбрання, майстерно та віртуозно виконують композиції, танцюють найпрекрасніші танці, лише тоді ти зможеш збагнути, що робиться на сцені, коли виступає Хор імені Григорія Верьовки. Сьогодні колективом керує Народний артист України, заслужений діяч мистецтв Зеновій Корінець. Також, саме цей хор виступав на інавгураціях всіх українських президентів.

5 причин піти на концерт Хору імені Григорія Верьовки з новою програмою у Луцьку:

  1. Побачити вживу надзвичайне різноманіття кольорів, звуків та рухів, поринути в простір музики, пісні і танцю;
  2. Колектив тепло зустрічали у Мексиці, Канаді, Франції, Польщі, Німеччині, а тепер він виступить для тебе. Учасники ансамблю брали участь у великих державних заходах. Хор за свої заслуги має велику кількість національних та міжнародних відзнак і нагород.
  3. Це прекрасна нагода зібратися родинним колом та трохи відпочити, набратися натхнення та нових вражень, а можливо навіть і переглянути погляди на життя.
  4. У цьому великому колективі кожен з учасників настільки майстерно володіє своєю справою, що ти будеш просто в захваті від побаченого та запам’ятаєш цей виступ на все життя;
  5. А цього разу ансамбль, який став «другим домом» для багатьох талановитих людей представить нову програму!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Хору імені Григорія Верьовки з новою програмою 20 листопада 2020 року у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформляй замовлення і вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток і оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток тут!

Рекомендуємо