Христина Соловій Луцьк - квитки на концерт 20.10.2017
УКР

Про подію

Ви потрапили на сторінку концерту 2017 року. Щоб придбати квиток на актуальний концерт 2018 року - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на концерт 23 листопада 2018 року

Цієї осені Христина Соловій подарує лучанам чуттєвий і ніжний перфоманс

Уже вдруге Христина Соловій відвідає Луцьк із сольним концерт і цього разу зачаровуватиме публіку мелодійною романтикою осені. 20 жовтня 2017 року у Волинському академічному обасному драмтеатрі ім. Т. Шевченка відбудеться незабутній яскравий перфоманс із вражаючим світловим шоу та відеорядом, які органічно доповнюватимуть виступ співачки.

Лемківська принцеса відкриває нові грані фолку

Хочете наповнитись живильною силою автентики? Відвідайте живий концерт Христини Соловій у Луцьку! Відчуйте магічну енергетику лемківських пісень, відкрийте чуттєвий світ авторських творів вокалістки, якими вона так швидко причарувала своїх шанувальників не лише по всій Україні, а й далеко за її межами! Поціновувачів якісної української музики захоплює оригінальне звучання автентичних фолкових композицій у сучасному аранжуванні й натхненному виконанні Христини Соловій.

Сольний концерт Христини Соловій у Луцьку вразить чуттєвим вокалом

Так тонко відчувати і так глибоко проникати в сутність слова та музики, так щиро їх любити і ними захоплюватись, так органічно поєднувати давнину і сучастність… Як же це все вдається такій витонченій, тендітній і водночас харизматичній і сильній духом дівчині? Секрет її успіху – у справжності. Христина Соловій прагне поділитися зі своїми шанувальниками тим, що вона відчуває насправді, розповісти про те, що вона любить понад усе. А тому кожен її виступ – наче ковток чистої води, кожна її пісня сягає глибин серця і викликає справжній емоційний сплеск. Виконуючи той чи інший твір (народний, авторський, а чи власний), Христина щоразу співає щиро й натхненно. Немає ні однієї пісні, яка із уст вокалістки звучала б кілька разів однаково. «Кожен live грається інакше, щоразу я можу співати по-іншому, з різними нюансами – і це те, що мені найбільше подобається в музиці» - розповідає Христина.

Закохана в осінь співачка запрошує мешканців Луцька і гостей міста на романтичну зустріч

Восени дихається найглибше, кохається найпалкіше і хочеться якомога більше тепла та романтики. Подаруйте своїм коханим і близьким людям чудовий мелодійний вечір – придбайте квитки на сольний концерт Христини Соловій! Прекрасна вокалістка поспішає до Луцька, аби поділитися зі слухачами своїми улюбленими фолковими та власними піснями. «Зараз мене особливо зворушує на концертах, коли люди співають мої пісні. Тепер я знаю, що це справа мого життя», - говорить Христина.

Придбайте квитки на концерт Христини Соловій у Луцьку - пориньте у магію почуттів!

Усі, кому пощастило хоч раз побувати на живому концерті Христини Соловій, з нетерпінням очікують на довгождану зустріч. Купіть квитки у зручний для себе спосіб: онлайн чи в касах міста вже сьогодні, допоки ще доступними є місця в різні сектори залу! Не відмовляйте собі в найкращому - насолодіться гармонією сильного вокалу й мелодійності сучасного аранжування автентичної музики в неперевершеному звучанні Христини Соловій! До зустрічі на незабутньому сольному концерті Христини Соловій цієї осені в Луцьку!

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy


Raffaello Україна в соціальних мережах:

instagram.com/raffaello_ukraine

facebook.com/Raffaello.Ukraine

 

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - Susy Production

Рекомендуємо