MOTANKA Луцьк - квитки на концерт 30.03.2018
УКР

Про подію

Гурт MOTANKA запрошує Вас на незвичайну музичну подію! 

На вас чекає яскравий перформенс, що поєднає у собі рок-композиції із сучасним театром та новітнім світловим та звуковим обладнанням. Презентація альбому! Потужний вокал у поєднанні з інструментами - бас-гітарою, електро-гітарою, цимбалами, барабанами та окаринами. 

Гурт підготував музичну програму із театральними міні-постановками від режисера та художнього керівника театру "Коло Лесі", заслуженої артистки України— Світлани Органісти. Концерт перенесе вашу свідомість у давні часи, де проводилися містичні обряди, а людський дух зливався з духом природи.   

Гурт Мотанка розпочав свою діяльність у Луцьку , потім продовжив свій розвиток у Берліні, де у 2017 році музиканти були фіналістами двох музичних конкурсів «Emergenza» та «Dittrock»,  що значно вплинуло на їхню творчість. Зараз одночасно готується реліз кліпу на пісню “Верба” та реліз альбому, що був записаний в Берлінській студії звукозапису на плівку. Українські мотиви та автентичні музичні інструменти у поєднанні з сучасним звучанням роблять музику гурту незвично мелодійною та унікальною. Нічого подібного ви не бачили, запевняємо!  
Це справжня музика для справжніх поціновувачів мистецтва!

 

 

 

Рекомендуємо