НЕАНГЕЛИ Луцьк - квитки на концерт 16.11.2017
УКР

НЕАНГЕЛИ

16 листопада 2017 | 21:30

Про подію

БІЛЬШЕ СЛАВИ І ПЕРЕМОГ: тур групи НЕАНГЕЛИ з новою програмою SLAVAVICTORIA.

Їх пісні підривають танцполи і зачіпають душі. Їх пісні знають напам'ять і підспівують в унісон.

У житті кожного артиста важливі, як успіх - Слава, так і перемога - Вікторія. Свої успіхи і перемоги група НеАнгели розділять разом з шанувальниками в осінньому концертному турі містами України.

НеАнгели вирішили довго не думати над назвою і відправитися в тур імені себе - SLAVAVICTORIA.

У групи є все для цього: супер-хіти, всеукраїнська популярність, перші рядки в численних хіт-парадах і, звичайно, незмінні вокалістки Слава і Вікторія.

НеАнгели - єдина жіноча група в українському шоу-бізнесі з унікальними низькими голосами, повноту яких найкраще розкривають живі виступи. Кожен концерт - це шоу світового масштабу, кожна пісня - кіно з експресією і душевними переживанням. Тут і трагедія, і драма, і комедія. Також група унікальна в своїй щирості, адже не дарма НеАнгели носять негласний статус «Співаючі серцем».

 

Тур стартує 10 жовтня в Черкасах, а його географія охопить 25 міст України. Головною родзинкою туру стане нова програма SLAVAVICTORIA, яка обіцяє багато сюрпризів і несподіванок. Над її створенням вже працюють самі культові персони шоу-бізнесу, чиї імена поки тримають в секреті.

 

Рекомендуємо