УКР

Різдвяні свята з Волинським народним хором

15 січня 2020 | 18:00

Про подію

Волинський народний хор з Різдвяним концертом у Луцьку!

Не знаєш, як провести Різдвяні свята, так, щоб вони були особливими? Бери своїх родичів, та вперед святкувати Різдво в сімейному колі разом із Волинським народним хором, який вже 15 січня 2020 року влаштує феєричне шоу у Волинському академічному облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка.

Репертуар хору величезний і дуже різноманітний, налічує близько 300 пісень, оркестрових номерів, танців та хореографічних постановок, в серці яких лежить українська пісня.

Початок нового року, січень – це особлива пора теплих, родинного затишку та старовинних народних традицій. Ці дні хочеться провести у теплому родинному колі, в атмосфері злагоди та миру. Різдвяний концерт Волинського народного хору подарує тобі та твоїм рідним саме таку теплу сімейну атмосферу.

«Зима – це не лише сніг та мороз, але й очікування дива, свят, коли знову залунають Різдвяні віншування: «Христос народився! – «Славімо Його!», - пишуть організатори.

5 причин провести свята з Волинським народним хором у Луцьку:

  1. Це прекрасна нагода провести різдвяні свята у родинному колі, подарувати їм любов та неймовірні казкові враження, відкинути усі проблеми та поринути у атмосферу зимової магії.
  2. Народний хор під орудою заслуженого діяча мистецтв України Олександра Стадника – це колектив майстрів своєї справи, які просто зачарують тебе своїм надзвичайно духовним народним виконанням традійних українських колядок та щедрівок.
  3. На концерті в тебе буде унікальна можливість стати часнинкою великої обрядової церемонії, долучитися до споконвічних прадавніх традицій українського народу.
  4. Ти станеш частиною величного автентичного різдвяного музичного дійства та отримаєш захоплюючі відчуття.
  5. Порадуй своїх бабусь та дідусів, подаруй їм квиток на концерт Волинського народного хору, вони такий подарунок точно оцінять!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на Різдвяний концерт 15 січня у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо