Тоня Матвієнко у супроводі симфонічного оркестру "Bravisimo" Луцьк - квитки на концерт 11.04.2018
УКР

Тоня Матвієнко у супроводі симфонічного оркестру "Bravisimo"

11 квітня 2018 | 19:00

Про подію

“Тоня Матвієнко їде у всеукраїнський тур із симфонічним оркестром”

 

Незабаром українська співачка Тоня Матвієнко вирушить у тур містами України. Вже у квітні вона порадує своїх фанів виступами з симфонічним оркестром BRAVISIMO.

 

До музичної програми увійдуть хіти виконавиці, а також музичні твори династії Матвієнко. Адже, старт своєї кар’єри Тоня починала з виконання українських класичних творів. Тоді вона була солісткою Національного ансамблю “Київська камерата”. 

 

“Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантаминашої країни. Тому, коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я - запалилась! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасаною є українська пісня”. 

 

Хіти Тоні Матвієнко, які вже завоювали своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане “родзинкою” її виступів.

 

“Я розпочинатиму свої концерти з пісні “Не метелиця”, яка є доленосною в моєму житті. На ТВ-шоу “Голос країни” я виконувала саме цю композицію і тоді до мене не повернулись судді.  Пройшло стільки років, а люди досі пам’ятають цей момент. Для мене честь продовжувати родинну справу – “наші” твори не повинні бути забутими”.

 

Тур Тоні Матвієнко з оркестром розпочнеться:

10 квітня у місті Рівне,

11 квітня - Луцьк, 

12 квітня - Ковель, 

13 квітня – Львів 

14 квітня - Тернопіль.     

 

“Свій день народження я святкуватиму на сцені. 12-го квітня - концерт у Ковелі. Найкращий подарунок для мене –Ваша присутність на цьому концерті. Побачимось!”.

 

Рекомендуємо