УКР

Вистава "Дракула" з Сніжаною та Сергієм Бабкіними-Скасовано

21 вересня 2018 | 19:00

Про подію

 

21 вересня на сцені театру луцького драмтеатру відомий музикант, актор і соліст групи "5'nizza" Сергій Бабкін перевтілиться в Графа Дракулу. Досить жорстка інтрига. Адже ми всі знаємо улюбленого артиста, як романтичну, зворушливу, добродушну особу, а тут - Дракула! А його дружина, Сніжана Бабкіна, стане потенційною жертвою вампіра!

 

Театр «Прекрасні квіти», де служить чудова пара Бабкіна, створив виставу-перформанс «DRACULA», як гостро-емоційну пластичну розповідь про проживання самотності, яке у кожного своє і для кожного неминуче.

 

«Прекрасні квіти» кажуть, що «DRACULA» - самий відвертий з їх експериментів, і, напівжартома, називають такий театр "анатомічним", натякаючи чи то на ретельне препарування почуттів - до каркаса, то чи на спроби осягнути перипетії життя після смерті. В експериментальній постановці, як і в класичній версії, тонко змішуються гротеск і лірична драма.

 

Завдяки пластичним етюдам, музичним і світловим рішенням, реквізиту, костюмам і, звичайно ж, таланту акторів вистава вийшла чудовою, розкутою, чуттєвою, сексуальною, що лякає і захоплює.

 

 

На сцені так само приймають участь: Артем Вусик, Денис Чмельов, Оксана Черкашина, Ігор Ключник.

 

Як акторам вдасться інтерпретувати і заново пережити класичну драму, яким буде Сергій Бабкін в ролі Дракули, можна буде побачити вже 21 вересня на сцені Драмтеатру ім. Т.Г. Шевченка в Луцьку.

Рекомендуємо