УКР

Про подію

Творчий вечір Сергія Жадана у Луцьку!

Радо запрошуємо тебе на одну із топових подій цієї весни – читання Сергія Жадана, які відбудуться 10-го березня 2021-го року у Волинському акадамечіному облмуздрамтеатрі ім. Т. Шевченка.

Сергій Жадан – одна із культових постатей сучасності: український поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». У творчому доробку Сергія романи, які знайшли свого читача не лише в Україні, а й далеко за її межами: «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок: «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін. Лейтмотивною темою творів письменника є пострадянська дійсність в Україні. Для стилю Жадана характерний вжиток розмовної та нецензурної лексики. Біографія автора насичена яскравими подіями, які формували світогляд Сергія: організував літературне об’єднання, отримав премію за найкращий вірш, став віце-президентом творчої спілки, декілька років працював викладачем української літератури, фронтмен гурту «Жадан і Собаки» 

У віршах автора - саме життя: надії й розчарування, блукання умів, війна і пошуки виходу з кризи, любов і ненависть, тисячі цікавих історій.

Якщо ти цікавишся долею сучасної української літератури, хочеш послухати цікаві вірші, ближче познайомитись з поетом - запрошуємо!

3 причини піти на творчий вечір Сергія Жадана у Луцьку:

  • Унікальна можливість почути твори поета у його ж власному прочитанні у затишній та дружній атмосфері.
  • У програмі вечора монологи, поетичні читання, питання-відповіді.
  • Це пречудова нагода поринути з головою у світ високого літературного мистецтва, забути на кілька годин про буденність та доторкнутись до прекрасного разом із легендарною постаттю сучасності.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на літературний вечір Сергія Жадана 10-го березня 2021-го року у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо