УКР

12 тенорів. Grand Tenors Show

21 серпня 2021 | 19:00

Про подію

12 тенорів з Grand Tenors Show у Львові!

21-го серпня 2021-го року Митрополичих садах кращі тенора країни представлять проект «12 TENORS. Grand Tenors Show »

12 тенор - це об'єднання кращих тенорськіх голосів країни. Вокальний квартет LEONVOCI - виконавці, наділені унікальними голосами і група Kalophonia, що виконує переважно пісні, що досконало володіє стилем а капела, представляють створять особливий тандем. Солістів супроводжувати Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під керівництвом диригента Володимира Сивохіпа. Це оркестр світового класу, який щорічно дає концерти в найбільших концертних залах Європи і світу (Польща, Італія, Іспанія, Франція, Швейцарія, Німеччина, Нідерланди і Китай). Протягом останніх декількох сезонів оркестр здійснив ряд важливих записів для великих міжнародних лейблів, включаючи Naxos і Brilliant Classics.

Характерним для проекту "12 TENORS. Grand Tenors Show" є віртуозність вокалу, завдяки якому руйнується стереотипний образ класичної вокальної та інструментальної музики.

Під час концерту ви зможете почути найвідоміші і яскраві фрагменти оперет, опер, мюзиклів і аранжувань сучасних творів рок-музики і поп-культури: від ліричного Unbrake My Heart (у версії Il Divo) до енергійного We Will Rock You від Queen.

Дозвольте собі на кілька годин зануритися в інший світ, в якому поєдналися: легендарні мелодії у виконанні кращих тенорів і оркестру і атмосфера сакрального місця з вражаючим видом на історичну частину міста Львова. І все це під спів птахів і захід сонця з Святоюрської гори.

Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують Вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго.

Концерт відбудеться в рамках проекту "Україна 30" - унікальної серії концертів, до 30 річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм і жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "12 тенорів. Grand Tenors Show" 21-го серпня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо