Аквариум. Борис Гребенщиков Львів - квитки на концерт 26.06.2018
УКР

Аквариум. Борис Гребенщиков

26 червня 2018 | 19:00

Про подію

Рок-гуру Борис Гребенщиков представить у Львові свій новий альбом “Час N”

Один із найстильніших нічних клубів “Малевич” 26 червня 2018 року зустріне легендарного російського рокера, творчість якого не підвладна часу. Йдеться про культового музиканта і вокаліста, поета і композитора Бориса Гребенщикова.

26 червня для львів’ян наступить “Час N”

Будучи лідером гурту “Акваріум” і водночас розвиваючи власну сольну кар’єру, Борис Гребенщиков уже близько півстоліття дарує своїм шанувальникам в усьому світі можливість долучитись до його творчого всесвіту. І, що найцікавіше, вирушаючи в гастрольні тури Борис ніколи не оминає України. Тож і цей рік – не виняток.

У рамках свого концертного туру знаменитий російський рок-виконавець має намір відвідати серце Західної України – м. Львів, де він виступить із масштабним концертом, під час якого представить свій новий альбом і, звичайно, побавить шановану львівську публіку й улюбленою класикою із власного репертуару, без якої слухачі не уявляють жодного його виступу і з перших акордів добре знайомих мелодій просто підривають концертні майданчики своїми захопленими вигуками й шаленими оплесками

Рокер, який відчуває гостро нерв епохи

Маючи загострене відчуття духу часу, глибоко сприймаючи сучасність й аналізуючи повсякдення, Борис Гребенщиков запевняє, що все сказане ним у пісні може сприйматися по-різному. Усе залежить під підходу і поглядів на життя конкретної людини.

Будь-яка його пісня – це не суб’єктивні думки чи відчуття автора, а дзеркало, що відображає передусім слухача. Тож Борис Гребенщиков переконаний, що його місія - бути ретранслятором того, чим живе кожен із нас щодня, наших почуттів, переживань і світосприйняття. А відтак, концерти цього “неформатного”, однак авторитетного в музичних колах рок-гуру – це унікальна можливість подивитись на своє життя зі сторони, зануритись у своєрідний музичний самоаналіз.

“Мандрівка від темряви до світла” лежить через Львів

Кожен свій альбом Борис Гребенщиков називає симфонією, а пісні, які входять до складу платівок, творять певну змістову цілісність. Тому й не дивно, що більшість творів із дискографії цього культового поета, композитора і виконавця так активно розійшлися серед народу і їх часто просто розділюють на цитати.

Не виняток і новий альбом артиста - “Час N”. Ця прониклива платівка, представлена 9 піснями, вийшла всього кілька місяців тому, однак уже встигла стати мегапопулярною.

З такою щирістю, так просто і так філософськи глибоко показати час повного “розгулу демонів” під силу лише такій харизматичній особистості, як Борис Гребенщиков.

За словами самого автора, альбом є своєрідною мандрівкою, символічним переходом від цілковитої темряви до світла. Працюючи над альбомом близько 2 років, Борис, звичайно, записав значно більше пісень, однак чимало з них так і не ввійшли до альбому. Але хтозна, може, Ви почуєте їх під час концерту Бориса Гребенщукова у Львові?!

Тож якщо Ви відчуваєте потребу насититись відвертим музичним діалогом з маестро, якщо готові до повного занурення у правдивий якісний рок, тоді гайда на концерт!

Придбайте квитки на концерт Бориса Гребенщикова в нічному клубі “Малевич” без зайвих зволікань!

Дорога кожна хвилина, адже до зустрічі з кумиром залишились лічені дні! Придбайте квитки в касах міста чи замовляйте на сайті без переплат! У нас Ви завжди можете купити квитки без сервісного збору.

Рекомендуємо