УКР

Про подію

 

Феєричний TRIBUTE-концерт Joe Cocker у Львівській Опері

Всеукраїнський концертний тур Joe Cocker TRIBUTE завершиться 14 листопада фінальним концертом у Львові. Творчий тандем Lviv Jazz Orchestra та Аніса Еттаєба, фіналіста проекту “Голос країни” подарує львів’янам незабутню емоційно глибоку зустріч із творчим генієм легендарного Короля каверів – Джо Кокером. Його неймовірні ремікси на всесвітньо відомі хіти наповнять Львівську Оперу новим звучанням, спонукаючи замислитись над цінним і вічним.

Музичні шедеври Джо Кокера в осінній атмосферності Львова

В осінньому затишку Львова, міста, що дихає легендами, де оживає мрія і панує музична гармонія, по-особливому звучить знаменитий блюзовий вокал одного з найяскравіших представників світової сцени Джо Кокера. Він жив і творив для глядачів і саме глядацьке визнання було для нього одним із головних життєвих орієнтирів і творчою мотивацією. “Поки я буду отримувати задоволення від живого спілкування зі слухачами, поки на моїх концертах буде панувати збудження, доти я буду виходити на сцену” – говорив Джо Кокер.

Подаруйте собі музичне блаженство, занурившись у розкіш звучання джазу та блюз-року!

Придбайте квитки на фінальний триб’ют концерт Joe Cocker у Львові! Вас очікує віртуозне виконання зіркових ремейків у звучанні Lviv Jazz Orchestra, що з кожною наступною композицією відкриватиме слухачам нову грань таланту культового британського співака ХХ ст. Добре знайомий мільйонам прихильників зірки хриплий баритон Джо Кокера зазвучить з іще більшою силою під час довгожданого концерту Joe Cocker TRIBUTE у Львівській Опері, переливаючись в унікальний оксамитовий вокал Аніса Еттаєба.

Любов до еклектики блюзу та джаз-року об’єднує

У кожному місті нашої країни Lviv Jazz Orchestra та Аніса з TRIBUTE-концертом Joe Cocker зустрічають оваціями тисячні зали палких шанувальників якісної музики і таланту великого британського блюзового співака та композитора Джо Кокера.

Купивши квитки на заключний концерт Всеукраїнського туру Joe Cocker TRIBUTE у Львові вже сьогодні, Ви відкриєте для себе ще одну можливість наблизитись до легендарного вокаліста зі світовим іменем і насолодитись мелодійним звучання його геніальних каверів у мистецькому виконанні львівських віртуозів.

Поспішіть придбати квитки заздалегідь, адже до омріяного концерту залишились лічені дні! Не відкладайте цю справу до останнього дня перед концертом! Для того, аби купити квитки вже зараз, достатньо всього кілька хвилин. Просто визначтесь із кількістю білетів та оберіть зручний для себе формат та спосіб оплати!

До зустрічі у Львівській Опері на концерті Joe Cocker TRIBUTE із Lviv Jazz Orchestra та Анісом Еттаєбом 14 листопада 2017 року!

Рекомендуємо