Бардівський Вечір у Львові-скасовано Львів - квитки на концерт 19.05.2019
УКР

Бардівський Вечір у Львові-скасовано

19 травня 2019 | 18:00

Про подію

19 травня відбудеться Бардівський Вечір у Львові

У травневу неділю для вишуканої публіки заграють та заспівають кращі представники бардівської сцени, авторської пісні та співаної поезії з цілої України. Вечір пройде у стінах Львівського театру Ляльок за адресою площа Данила Галицького, 1.

Vol.1 – перший із цілої серії таких вечорів. Свої найкращі та найвідоміші твори виконають:

Сергій Василюк – лідер і засновник гурту Тінь Сонця, автор-виконавець власних пісень. Громадський та політичний діяч, член Історичного клубу «Холодний Яр» та засновник мистецько-просвітницького проекту «Видатні українці». Саме під його пісню «Їхали Козаки» український боксер Олександр Усик виходив на ринг перед своїми переможними боями.

Зоя Слободян – автор-виконавець у жанрі співаної поезії. Має унікальний доробок: написала та виконує під гітару понад 300 пісень на слова більше 70-ти поетів XX століття, зокрема Ліни Костенко. Художниця за фахом, член Національної спілки художників України.

Олександр Смик – український бард, драматург. Член національних спілок України: театральних діячів, кобзарів, журналістів та Всеукраїнської музичної спілки. Автор концептуальних розробок багатьох музичних фестивалів. Найкраще Олександра Смика – музика, вірші, вокал – «Шануймось, панове», «Жінка другова», «Пане підпоручнику», «Скільки літ», «Не вір мені, не вір», «Мені потрібно зовсім небагато», «Волинь», «Твоя і моя Україна», «Пісня дружині», «Берегиня».

Наталка Криничанка – львівський бард, авторка та виконавиця пісень у жанрі співаної поезії. Унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише Львова, а й цілого краю, його культури, архітектури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунту для прийдешніх поколінь. Символом Львова стала саме її найвідоміша «Пісня про Львів» - «Маленький Лондон, крихітний Париж, покритий млою, ти тихенько спиш. Не підберу для тебе кращих слів, ти мій єдиний, найдорожчий Львів... »

Сергій Мороз та Ігор Якубовський – дует «Простір музики» – професійні музиканти із більш ніж 20- річним стажем композиторської та виконавської діяльності. Працюють в різній жанрової стилістиці сучасної акустично-електронної музики від фольклору до джаз-року. Простота і природність, глибина почуттів, граціозний музичний малюнок – ось риси, притаманні цьому дуету.

Квитки на Бардівський Вечір у Львові можна замовити онлайн або з доставкою

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свої вихідні завчасно. Придбати або забронювати квиток на Бардівський Вечір у Львові можна не відходячи від комп'ютера. Також ти можеш обрати зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо