УКР

Від Різдва до Різдва. Концерт фольклорного ансамблю "Божичі"

25 грудня 2019 | 19:00

Про подію

«Від Різдва до Різдва»: концерт фольклорного ансамблю «Божичі»

Ансамбль українського автентичного співу «Божичі» 25 грудня завітає у Львів із святковою програмою «Від Різдва до Різдва».

Під час концерту колектив виконає старовинні фольклорні пісні українського народу, колядки та щедрівки.

Музика крізь століття

«Божичі» - це український колектив, який заснували на Різдвяні свята у Києві учасники гурту, який виконував українські колядки.

Особливістю формації є унікальне відтворення старовинної музики. Це пісні, які, нажаль, все більше викорінюються з вжитку, але їх ще можна почути у селах та хуторах нашої країни.

Одним з основних напрямків своєї діяльності цей колектив вбачає у дослідженні українських сіл, традицій та старовини, з метою відтворення зразків автентичного українського фольклору, пісень, які ще співали наші прабабусі й прадідусі.

Почали вони збирати українську прадавню творчість ще у 1999 році. Керівники колективу Ілля Фетисов та Сусанна Карпенко разом з іншими учасниками відправляються у байдаркові етнічні експедиції українськими річками. Вони вже встигли дослідити культуру маленьких сіл вздовж Десни, Самари, Ворскли, Південного Бугу, Сіверського Дінця. Збирали фольклор центральної, східної та західної частин України. Зокрема, побували на Львівщині, Прикарпатті та Поліссі, Сумщині, Хмельниччині, Харківщині, Полтавщині, вивчали народну творчість Донеччини, Луганщини та Криму.

Артисти заснували також «Школу традиційного народного автентичного танцю». Це перший в Україні постійно діючий клуб народного танцю.

Вагомою частиною творчої діяльності ансамблю є театр.

У 2001 році «Божичі», спільно з Центром сучасного мистецтва «Дах» створили виставу «У пошуках втраченого часу», яку тепло прийняли на провідних етнофестивалях Європи. Продюсером вистави був Владислав Троїцький, який також є художнім керівником етно-гурту «ДахаБраха».

Приходь на концерт, щоб:

  • поринути у минуле, зануритися у загадковий світ народної музики;
  • подарувати собі Різдвяну атмосферу разом з ансамблем українського автентичного співу «Божичі»;
  • пізнати смуток і радість, заколядувати та защедрувати, заспівати старовинних українських пісень.
  • відчути дух Різдва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт ансамблю українського автентичного співу «Божичі» 25 грудня 2019 року – онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • замов кур’єрську доставку або скористайся послугами «Нової пошти», сплативши вказану суму при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо