УКР

Про подію

Концерт етно-гурту «ДахаБраха» у Львові – мелодійний місток між автентикою минувшини та урбаністикою сучасного мегаполісу

Сміливі експерименти із українською фольклорною музикою, вкраплення шалених ритмів сучасних музичних трендів, вражаюча і захоплююча гра на багатьох музичних інструментах, яскрава відеоанімація та неперевершений етнічний образ учасників гурту втілиться у феєричному дійстві - масштабному концерті гурту «ДахаБраха» 19 листопада 2018 року у Львові.

ДахаБраха уже в передчутті незабутньої зустрічі із запальною публікою міста Лева.

А Ви готові до драйвового вечора у стилі етно-хаосу?

На межі містики й реальності

Уже близько 20 років джерелом творчого натхнення для ДахаБраха є українська автентика та міфологічні вірування. Черпаючи енергію з музичної спадщини наших предків, учасники гурту стали своєрідним уособленням голосу нашої минувшини, що звучить абсолютно модерно, доносячи при цьому одвічні ціннісні меседжі.

Гастролюючи по всьому світу, виходячи на престижні сцени Європи, будучи неодноразовими зірковими героями live-трансляцій провідних закордонних телеканалів, гурт «ДахаБраха» продовжує говорити про Україну мовою музики. Тією, яка торкається душ, будить свідомість і розтікається приємним тремором по всьому тілу…

Концерт «ДахаБраха» у Львові: віртуальна музична подорож у містичний простір минувшини

Готові сісти в машину часу і здійснити захопливу уявну мандрівку? Якщо так, то вирушаймо!

Лишень уявіть! Кілька сотень років тому. Замріяні Карпати. Сутеніє. З полонин долинають звуки трембіт… У горах наступає пора, коли міфологічні істоти вступають у свої права і починають володіти цим часом і простором… Тут відбувається справді щось незвідане… Здавалося б, звичайне людське життя, однак так тісно переплетене з голосами природи та містикою. Якийсь незбагненний світ таємничості, філософії буття і по-дитячому щирого світосприйняття.

І як це їм, учасникам етно-гурту «ДахаБраха», вдається – щоразу так майстерно відтворювати під час концертів цю неймовірну атмосферу, так легко переносити слухачів у таємничі місця, де за допомогою музики змінюється усе навкруги? ДахаБраха допоможе Вам побувати там, куди може перенести лише уява. Хочете відчути й наповнитись потужною енергетикою автентики? Завітайте на концерт ДахаБраха у Львові!

Квитки на концерти етно-гурту «ДахаБраха» розкуповують за кілька місяців вперед

19 листопада 2018 року на концерті «ДахаБраха» у Львові можливо все! Адже учасники гурту приготували Вам численні приємні музичні сюрпризи, серед яких: прем’єрні та улюблені композиції, традиційні та імпровізаційні музичні фішки, унікальна гра на екзотичних народних музичних інструментах…

Станьте учасником унікального дійства, побувавши в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької на концерті ДахаБраха у Львові! Пориньте в море заворожуючої автентичної музики! Такий яскравий перфоманс неможливо пропустити!

Придбайте квитки на концерт «ДахаБраха» у Львові у касах міста або замовте їх на нашому сайті просто зараз!

Зверніть увагу! Ми продаємо квитки на найвигідніших умовах, бо реалізовуємо їх без сервісного збору.

Рекомендуємо