УКР

Джаз до неба з IMAGOjazz

29 серпня 2020 | 19:00

Про подію

«Джаз до неба з IMAGOjazz» у Львові!

Друже, радо запрошуємо тебе на неймовірну подію цього літа – концерт неповторних IMAGOjazz до неба та просто неба, який відбудеться 29-го серпня 2020-го року на даху Довженко Центру у Львові!

IMAGOjazz — це квінтет, у звучанні якого є елементи джазу, етнічних мотивів, нео-класики. Молодий, але такий потужний проект сколихнув усю країну та встиг себе зарекомендувати на провідних музичних майданчиках України. Така різноплановість дозволяє колаборувати у різних мистецьких напрямках і жанрах, що гурт успішно і робить. Це свіжа та сучасна експериментальна авторська музика із незвичним поєднанням інструментів (вокал, флейта, фортепіано, ударні, бас-гітара).

До складу колективу входять: Інна Нота — клавіші, композиція; Юрій Михайловський — флейта, аранжування, слова; Юлія Ковальська — вокал, шумові ефекти, варган, слова; Ліна Арзуманян — бас-гітара та Ілля Терещенко — ударні.

3 причини піти на концерт IMAGOjazz у Львові:

  • Це унікальна можливість насолодитись джазовими композиціями у незвичному прочитанні талановитого колективу: без меж та рамок, сміливо та ритмічно… Так гармонійно ще ніхто не поєднував джаз із скандинавськими мотивами та слов’янським мелодизмом.
  • На тебе чекає неймовірна джазова програма «Джаз до неба», якою ти сповна насолодишся на одній із найфантастичніших арт-локацій Львова – на даху Центру Довженка. Тільки уяви: один із останніх літніх днів, музика, натхнення та повний релакс!
  • Це чудова нагода незабутньо провести час з друзями та близькими! Розділи неповторні емоції та враження від джазового перформансу з ними!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Джаз до неба з IMAGjazz» 29-го серпня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо