Франц Легар-Гала Львів - квитки на концерт 04.06.2019
УКР

Франц Легар-Гала

04 червня 2019 | 19:00

Про подію

Оперети легендарного австрійського композитора Франца Легара звучатимуть у Львівській філармонії!

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом австрійського диригента Маттіаса Кендлінгера 4 червня запрошує шанувальників класичної музики у Львівську національну філармонію на концерт “Франц Легар-Гала”.

Пропонуємо поринути з нами у срібну еру віденських оперет з творами Франца Легара ( «Країна усмішок» (Das Land des Lächelns), «Весела вдова» (Die lustige Witwe) , «Царевич» (Der Zarewitsch) та інші).

Легар був улюбленцем не тільки віденської публіки. Його виплекані з бадьорістю та ніжною поезією сценічні композиції заполонили весь світ. Чиста невичерпна повнота мелодій та багатство музичних ідей Франца Легара вражає знову і знову!

Емоційні акценти концерту створять солісти Львівського національного театру опери та балету ім. С.Крушельницької — Анна Носова (сопрано), Анна Шумаріна (сопрано) та Олег Лановий (тенор). Ти будеш у захваті!

Квитки на концерт Франц Легар-Гала можна замовити онлайн або з доставкою

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно, поки є вибір хороших місць.

Придбати або забронювати квиток на концерт “Франц Легар-Гала” 4 червня у Львові можна не відходячи від комп'ютера. Також ти можеш обрати зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо