УКР

Гумор-шоу Сергія Притули "Вар*яти"

19 грудня 2018 | 18:00

Про подію

Увага! Додатковий концерт на 20.00! Квитки тут: https://kasa.in.ua/dodatkovij-koncert-gumor-sou-sergia-prituli-varati

Подія на яку всі чекали! 19 грудня гастролююче гумористичне шоу Сергія Притули “Вар'яти” виступить у культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка із новою програмою. Купуйте квитки на концерт “Вар'яти-шоу” на нашому сайті і насолоджуйтеся хорошим гумором.

“Вар'яти-шоу” - перше українське шоу народного гумору.

“Вар'яти-Шоу” було створено у 2010 році кращими представниками українського гумору. Це перше україномовне гумористичне шоу, яке позбавлене російської мови та нецензурної лексики.

Очільник шоу – відомий український телеведучий Сергій Притула. Також до складу команди “Вар'ятів” входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тільній, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

Чому варто піти на “Вар'яти-Шоу”?

Львів'яни, готуйтесь смакувати феєричні жарти, яскраві мініатюри, відверті монологи і запальні гумористичні пісні. Це набагато краще, ніж по телевізору. “Вар'яти-Шоу” у Львові -  це гарантовано:

  • 100% нові жарти!

  • 100% чудовий настрій!

  • 100% сміху до сліз!

  • 100% незабутніх враження!

Вся команда Сергія Притули дуже любить свою роботу і давно знає один одного, ще з тих пір, коли Притула жив в Тернополі, грав в КВН і працював на радіо. Можливо, саме тому артистам так легко знаходити спільну мову і перекидатися жартами. Хто не був на їхніх виступах – приходьте і ви точно не пошкодуєте.

Не пропустіть можливість першими почути і побачити запальні репризи найкращих українських гумористів - придбайте квиток на подію завчасно.

До зустрічі у Центрі Довженка!

Замовити квитки на ГУМОР-ШОУ СЕРГІЯ ПРИТУЛИ “ВАР’ЯТИ” у Львові 19 грудня онлайн чи з доставкою можна у нас на сайті.

Kasa.in.ua. – це квиток на будь-яку подію у твоєму місті всього у кілька кліків.

Рекомендуємо