УКР

Heilung

06 грудня 2019 | 19:00

Про подію

Heilung - автори саундтреків останнього сезону "Гри престолів" вперше завітають до Львова з великим концертом!

Вперше данський неофолк гурт Heilung привезе в Україну театралізоване музичне шоу у ритмі шаманів та бойових пісень вікінгів.

Кожен виступ Heilung - це захоплююча видовищна подія, де зникають грані між сценічним дійством та прадавніми ритуалами, минулим і сьогоденням!

Європейський колектив відтворив у своїй музиці звучання Північної Європи залізного віку та епохи вікінгів. Звучання композицій побудовано на використанні традиційних скандинавських інструментів і голосів, що переносять слухача в дохристиянські часи, коли людина була одним цілим з природою.

Heilung використовує древньоскандинавські тексти з археологічних артефактів у своїх піснях , що стосуються героїчних подій або переклади давніх текстових елементів. Автентичне звучання та естетика древньої цивілізації створюється за допомогою кісток, бубнів, шуму води, дерев'яних щитів і списів.

Музика, що зцілює

В перекладі з німецької мови “Heilung” означає “зцілення”, в цьому і полягає суть музики Heilung. Слухач залишається в спокійному і розслабленому стані після музичної подорожі, лідер гурту Кай Уве Фауст вважає, що чаруюча сила музики здатна зцілювати тіло і душу людини.

Журнал Metal Hammer UK назвав концерт Heilung на фестивалі Midgardsblot у Норвегії одним з найкращих живих виступів 2017 року. А ще музика цього гурту звучала в рекламі нового сезону одного з найпопулярніших серіалів сучасності “Гра престолів”. Тож не дивно, що концерти Heilung користуються шаленою популярністю.

Не зволікай з покупкою квитка, поринь у світ таємничих шаманів та войовничих вікінгів. Почуй голос предків.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо