УКР

Про подію

Ви потрапили на сторінку із подією, що вже пройшла. Щоб придбати квиток на актуальну подію - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на концерт Христини Соловій у Львові 15 грудня 2019 року

Справжня феєрія емоцій: сольний концерт Христини Соловій у Львові 7 листопада 2018 року

Любий друже, цієї осені ти можеш побувати там, де починається «п’ята сторона світу»… і насолодитись ласкою останнього теплого проміння цього літа, танучи у мелодійному звучанні улюбленого голосу незрівнянної та неймовірно ніжної Христини Соловій.

Це неможливо передати словами! Це треба чути і бачити!

Христина Соловій запрошує тебе 7 листопада 2018 року відвідати Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької і разом із нею зануритись у світ ліричної магії, яка просочується з її нових пісень.

Новий авторський альбом відкриє тобі нову Христину Соловій

Її голос лунає кришталевим тремтінням і породжує емоційну хвилю, яка пронизує тебе так легко і приємно, але водночас так незвично. Ти вже це чув і відчував… Але то був лише початок…

Цього разу в новому альбомі «Любий друг» все буде по-іншому: краще, яскравіше, ще більш чуттєво і сильно. Абсолютно нове аранжування, оригінальне неочікуване звучання, новий склад музикантів та абсолютно інший образ Христини Соловій – усе це забарвить твій настрій і налаштує камертон твоєї душі на глибоке проникливе сприйняття особистих історій в авторському виконанні співачки та змусить тебе переосмислити навіть саму музику. Після концерту Христини Соловій у твоєму місті ти навчишся відчувати її творчість по-новому.

Альбом «Любий друг» - це ніби інший вимір, у який ти потрапиш уже з перших акордів магнетичного звучання пісень Христини Соловій. Ти впізнаєш у них себе і знайдеш свою споріднену душу. Ти побачиш кольори, яких досі не бачив, почуєш звуки, яких не чув і закохаєшся в цю нову феєричну музику. Музику, яка ще довго звучатиме в твоєму серці та віддзеркалювати різні моменти життя. І будь певен, цей концерт Христини Соловій подарує тобі цілу фантасмагорію яскравих відчуттів: від легкої невагомості до п’янкої сили, від мрійливого спокою до бурхливих веселощів. Музика проникатиме в тебе, а ти всіма фібрами будеш вбирати настрій кожної пісні й абсолютну звукову насолоду.

Таку музику можна відчути по-справжньому лише вживу і лише у Львівській опері

Замружте очі й уявіть себе в центрі концертного залу, в осередку емоцій і потужного саунду, у місці, де воєдино в мелодійному екстазі сплітаються душі нових, невідомих раніше відчуттів. Тонкі ниточки перфектного звучання пісень Христини Соловій пронизуватимуть наскрізь ваш слух, а її щирі та чуттєві тексти складатимуть у вашій свідомості пазли пережитих особистих історій співачки.

А тепер, повернувшись із мрійливої мандрівки, без зайвих зволікань поспішіть замовити квитки на сольний концерт Христини Соловій у Львові. Бо ж ніяка акустика в світі не замінить живого звучання й тієї інтимної близькості, яка панує між виконавцем і його слухачами лише в live-форматі.

Придбайте квитки на концерт Христини Соловій  у Львові 7 листопада 2018 року із презентацією її нового альбому в рамках Всеукраїнського туру!

Скористайтесь своїм шансом отримати перепустку на незабутній перформанс, який надовго стане для вас джерелом натхнення і глибоких емоцій.

Зверніть увагу! Ми реалізовуємо квитки без сервісного збору, а тому купити їх без переплат Ви можете як онлайн, так і в мережі наших кас у вашому місті.

Хочете вирушити в концертну мандрівку Україною разом із Христиною Соловій? Якщо так, тоді до зустрічі 7 листопада у Львові!

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо