УКР

Про подію

Ілля Найда у Львові!

Львів’яни та гості міста! Запрошуємо вас на грандіозний концерт талановитого українського співака Іллі Найди, який відбудеться 1 березня 2020 року у Центрі Довженка.

Ілля Найда – це молодий український співак, який разом із своїм гуртом «Зоряна ніч» виконує українську поп-музику. Зокрема, Ілля Найда добре відомий як весільний музикант. Його голос обожнюють дівчата, а пісні Іллі Найди не сходять з танцполів. Ілля Найда підготував для вас надзвичайний концерт. Лише один виступ – і ви захочете ще! Бери своїх друзів, другу половинку та приходь! Ти не можеш пропустити таку подію!

Ілля Найда – це молодий український талановитий співак та музикант, родом із Львівської області, який своїми веселими та позитивними піснями намагається зробити цей світ трохи прекраснішим. Ілля Найда народився у 1990 році у місті Старий Самбір. Музикант пише пісні про життя, кохання, розчарування. Мабуть, тому його пісні є настільки близькими для кожного слухача, бо напевно хоча б один раз у житті кожен з нас потрапляв у таку ситуацію.

Ілля Найда записав два студійні альбоми: «Не зімкнути очей» та «Більше не приходи», є автором багатьох українських популярних пісень.

5 причин піти на концерт Іллі Найди у Львові:

  1. Отримати море радості та позитиву від запального виступу Іллі Найди;
  2. Це просто чудова нагода для всіх любителів справжньої української музики;
  3. Мабуть найкращий варіант по-особливому провести перший день весни, пори, коли приходить тепло та все розквітає, адже саме такими є пісні Іллі Найди;
  4. В програмі такі відомі пісні виконавця, як «Фаза ноль», «Симпатюлька», «Вредна», «Не зімкнути очей», «Жаль не знала вона», «Може я вже не той»;
  5. Візьми свою другу половинку та приходь на концерт!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Іллі Найди 1 березня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо