IVASYUK in da Jazz (ІВАСЮК) Львів - квитки на концерт 08.12.2018
УКР

IVASYUK in da Jazz (ІВАСЮК)

08 грудня 2018 | 19:00

Про подію

ІВАСЮК in da jazz

ЗАМОВЛЕННЯ ДІЮТЬ ТІЛЬКИ 1 ДЕНЬ!

Запрошуємо на ІВАСЮК in da jazz! 8 грудня, Львівська філармонія – новий погляд на музику легендарного Володимира Івасюка! 

 

Творчий тандем Брії Блессінг і Shockolad створив сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів та мелодій. Музиканти експериментували зі стилями, акустичним і електронним звучанням. IVASYUK – це вишукана й інтелігентна суміш поп-музики, R&B та джазу!

 

У перекладі з англійської Блессінг – це благословення. Так, Брія Блессінг – українська співачка американського походження є справжнім благословенням для української музики. В її житті головне місце займає Бог і родина. І саме стосунки з ними визначають її музику. Відкриття четвертого сезону «Голосу країни»,  щирість і непідробний талант – це наша улюблена Брія! 

 

Насичена, як шоколад, музика – це гурт ShockolaD!

Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це ShockolaD!

 ShockolaD – це проект, заснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк. Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music. Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. 

А вже скоро – ShockolaD у новому неймовірному проекті ІВАСЮК in da jazz! Разом з Брією вони влаштовують концерт Володимира Івасюка у джазі за один вечір! Буде неймовірно і зі смаком! Зарезервуйте місце у календарі для вечора відкриттів! 8 грудня, Львівська філармонія!

 

Очікуйте на ІВАСЮК in da jazz ! Пісня буде поміж jazz! 

Рекомендуємо