УКР

KADEBOSTANY

23 листопада 2018 | 19:00

Про подію

Справжній фурор: швейцарський гурт «KADEBOSTANY» виступить у Львові з грандіозним прем'єрним концертом

Вперше місто Лева зустрічатиме не просто зірковий гурт зі Швейцарії, а KADEBOSTANY – цілу поп-імперію у світі сучасної музики.

Вирушивши у світове турне, KADEBOSTANY зараз активно гастролюють Європою, а восени відвідають Україну, де дадуть всього два концерти – у Києві та Львові. Тож 23 листопада в нічному клубі «Malevich» очікується вечір шаленства і драйву – швейцарці розпалюватимуть публіку улюбленими хітами та своїми музичними новинками.

Нова ера поп-музики починається з KADEBOSTANY

Територія абсолютної свободи, що на музичній карті розташована на перетині культур десь між Європою та Азією, 10 років тому оформилась у самостійну «країну», де панують свої закони і звичаї, де «громадяни» мають свою систему цінностей і живуть відповідно до неї, де є своя «державна символіка», без використаня якої не можна уявити жодне свято.

KADEBOSTANY – це абсолютно новий вимір музичного простору, повний розрив стереотипів і класичних стандартів. З ініціативи «президента» цієї неординарної «держави» та підтримки її «громадян» на даному етапі відбуваються доленосні для світової музичної спільноти події, твориться історія, виникає нова музична формація, покликана змінити весь хід розвитку сучасної поп-культури. І на абордаж пішли найкращі професійні музиканти, феноментально обдаровані особистості, яким під силу побудувати потужну модерну поп-імперію.

Музичний простір, де панує новаторство й еклектика

У творчому доробку гурту «KADEBOSTANY» – 4 студійні альбоми та понад 10 синглів. Їхніх виступів чекають в усіх куточках світу мільйони шанувальників. Часто гастролюючи, музикантам вдалось побувати в багатьох країнах і дати більше сотні концертів за рік, однак у розмові вони з приємністю зазначають, що їм особливо імпонує увага та щира любов саме української публіки. На думку учасників зіркового швейцарського гурту, це абсолютно закономірно, адже українці мають відмінний музичний смак.

KADEBOSTANY – феноменальне явище у світовій музичній культурі, бо їхня музика не ділиться на стилі, вона їх об’єднує. У їхній музиці кожен знайде для себе своє. Прото в ній можна знайти все!

«Мене не турбує стиль тієї чи іншої пісні, а лише її емоційна складова і магія моменту її створення. Мені важливо, щоби люди відчували свою цінність, були героями пісень – оце і є основна місія поп-музики нової ери», - підкреслює «президент» KADEBOSTANY Вільям Джеремія.

Долучіться до розбудови новітньої поп-імперії! Придбайте квитки на вражаючий концерт гурту «KADEBOSTANY» у Львові!

Це буде просто неймовірний вибухово емоційний яскравий перфоманс! Потужний саунд, шалена енергетика, феєричне світлове шоу… Хочете вживу відчути силу драйву від виступу швейцарських музиканів-колоністів, де емоції просто зашкалюватимуть? Лише тому, кому вдасться придбати квиток, пощастить особисто потрапити в епіцентр музичного буйства і відірватись на повну зі славнозвісним гуртом «KADEBOSTANY».

Скористайтесь унікальною пропозицією - купіть квитки чи замовте їх на нашому сайті без переплат!

Гостинно приймає готель "Нота Бене" http://notabenehotel.com/

Рекомендуємо