УКР

КАРНА

08 грудня 2017 | 19:00

Про подію

Нестримний драйв гуцул-металу від рок-гурту «Karna» спеціально для Львова

Незважаючи на початок зими, 8 грудня у Львові буде дуже спекотно, адже в рамках свого клубного туру містами України Карна має намір зупинитись у місті Лева. Уже зовсім скоро учасники рок-гурту наповнять львівський клуб !Fest Republic підривною енергією та потужним саундом.

Містичний гуцул-метал Карни

Гурт із 20-річною історією за цей значний відтинок часу пережив три транформації і навіть цілковитий розпад. Однак після трирічної перерви прагнення творити й дарувати своїм шанувальникам драйвові музичні композиції Карна знову об’єднала музикантів. Хлопці з Карни не бояться експериментувати, вони сміливо міксують шалені ритми сучасних мегаполісів з українським фолком. Прихід до гурту нового соліста Олексія Шманьова був ознаменований створенням модернового музичного стилю – «гуцул-метал».

«Карна – це наша душа»

Учасники рок-гурту – активні драйвові музиканти зазначають, що музика та діяльність у «Karna» для них - це не робота, а радше одна зі сторін багатогранного життя, їхній світогляд і філософія.

Виступ рок-гурту «Karna» у Львові - більше, ніж концерт

Якщо Ви почуваєтесь втомленими і зневіреними, якщо Вас дістало рутинне життя – приходьте 8 грудня на концерт Карни у Львові! Готові відірватись на повну під шалений ритм улюблених хітів і нових пісень Карни? Придбайте квитки на виступ рок-гурту у львівському клубі !Fest Republic! Ви будете вражені тим, як швидко й майстерно учасники розбурхають Ваш приспаний вулкан пристрастей та емоцій, пробудять дикий вогонь Вашого серця і спонукатимуть тіло стрибати в шаленому ритмі. «Я щоразу переживаю на сцені кожну пісню, яку виконую, інколи навіть стримуюсь, щоб не заплакати. У такі моменти я відчуваю, що живий», - розповідає соліст гурту.

Сольний концерт Карни - широкий діапазон мотивів та вибухових емоцій

Від виступів Карни в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий перфоманс. «Хлопці рвуть шаблони українського року», «Карна прогресує з кожною новою піснею», «твори у їхньому виконанні насичені атмосферністю, силою і драйвом» - так відгукуються про творчість учасників гурту їхні прихильники. А нещодавно презентований кліп Карни - «Party на Прикарпатті», що за зовсім короткий проміжок часу набрав на Youtube понад півмільйона переглядів, викликав у мережі цілковиту бурю емоцій серед шанувальників рок-гурту. «Дуже свіжо та надзвичайно. Цей кліп додає енергії та нового ритму у звичному для нас житті! Це щось нове, це крок у сміливість ідей. Хлопці з Карни – круті», «Респект вам із Києва!!! Максимальний рокерський розрив!!! Просто не передам словами, краще на концерті я Вам покажу, як рве від Вашого музону!» - такими відвертими й емоційними рецензіями діляться фани.

Хочете підзарядитись бурхливою енергією? Придбайте квитки на концерт Карни у Львові!

Концертів Карни публіка завжди очікує з великим нетерпінням. Люди різного віку натовпом поспішають на виступи улюбленого рок-гурту. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки, замовивши їх онлайн, або в касах містах уже сьогодні – і будьте впевненими, що така подія, як зустріч із Карною, не пройде повз Вас!

Рекомендуємо