УКР

Хамерман Знищує Віруси у Львові. Презентація альбому КРЯ

26 вересня 2020 | 20:00

Про подію

Хамерман Знищує Віруси у Львові!

Найепатажніша українська музична команда «Хамерман Знищує Віруси» 26 вересня 2020 року дасть концерт у «Котельня Ruїn Bar». Музиканти завітають до Львова з презентацією нового альбому «Кря». На тебе чекає просто розривне неординарне шоу не пропусти свій шанс отримати порцію позитиву та відірватись як треба!

«Хамерман Знищує Віруси» - гурт, яки заснували Володимир Павлюк та Альберт Цукренок у Сумах ще у 1996 році. Хлопці також пишуть музику та тексти для своїх композицій. За час існування колектив встиг засвітитися на фестивалі «Червона рута» та отримати перемогу у конкурсі «Перлини сезону». В творчому доробку цих імпровізаторів п’ять студыйних альбомів та вражаючі виступи на нічних сценах провідних українських open-air фестивалів, зокрема «ZaxidFest» та «Файне місто».

Музика, яку створюють музиканти, немає якогось конкретного музичного напрямку. Це симбіоз drum and bass та техно-панк. Але чимось їхня творчість тяжіє і до театру. Вражають своєю різноманітністю музичні експерименти гурту: на одному концерті можна почути рок, хорові елементи, струнний квартет та семпли.

Та музика, і дивакуваті тексти це не все, чим здивує тебе «Хармерман Знищує Віруси». Альберт Цукренко та Володимир Пахолюк шокують своїми сценічними образами. Восьминоги на голові, пір’я з пордушок, фарба, м’які іграшки – це ще далеко не все, а дже уява музикантів немає меж. Хлопці стали відомими завдяки своїм неординарним образам, та завоювали увагу та любов багатьох молодий людей та прихильнів творчих експериментів та інсталяцій. Кожен їхній концерт — це шок, епатаж і стьоб.

5 причин піти на концерт «Хамерман Знищує Віруси» у Львові:

  1. Не пропусти такий захоплюючий концерт цих сміливих іпровізаторів, які потішать тебе сміливи епатажними виступами. Обов’язково приходь!
  2. «Хамерман Знищує Віруси» влаштували справжній фурор у 2018 році та шокували всіх на фестивалі «Porto Franko» в Івано-Франківську, виступивши «в одних шкарпетках», та повторили екстравагантні витівки  легендарних Red Hot Chily Peppers;
  3. Ти ще не був на їх концерті? То обов’язково приходь! Такого видовища ти ще не бачив!
  4. Тексти «хамерманів» багаті на сарказм на ненормативну лексику, якими вони доповнюють свої «стьобні» тексти, а пыжд час концерту ти почуєш такі відомі треки музикантів, як «Турничок», «Кличко», «Изотоп», «Мені набридли п***раси», «Универсальные солдаты», «Хочеться в Європу».

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт «Хамерман Знищує Віруси» 26 вересня 2020 року у Львові — онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо