УКР

ENEJ & Kozak System

28 жовтня 2018 | 19:00

Про подію

Вибуховий концерт ENEJ і KOZAK SYSTEM у Львові: подвійна порція потужного українського року

Незважаючи на капризну осінню погоду, у нічному клубі «Malevich» 28 жовтня 2018 року буде, на правду, спекотно. Львів’яни, готуйтесь! До вас мчать драйвові хлопці з ENEJ і KOZAK SYSTEM. Хто-хто, а вони добре знаються на тому, як створити особливий рейв, а тому збирають цього вечора всіх, хто шаленіє від сучасногого фолк-року і, не економлячи емоцій, вміє «відриватись» на повну.

Телефонуйте друзям! Збирайте компанію! І гайда на концерт у Malevich!

ENEJ і KOZAK SYSTEM рватимуть шаблони цьогорічного «MUSIC IN FEST»

Саме тут, у місті Лева, на одній сцені зійдеться два зіркові рок-гурти з Польщі та України, аби в унісон потужно зазвучала українська автентика в модерному живому виконанні. Такого жосткого рок-трешу у Львові давно не було.

Ставши вже зірковими учасниками численних рок-фестивалів у понад 18 країнах світу, гурти «ENEJ» і «KOZAK SYSTEM» цього року виступлять із вражаючим рок-шоу в рамках «MUSIC IN FEST». З цієї нагоди польські музиканти приготували для вибагливих львівських шанувальників добротного українського року особливий сюрприз – the best of the best зі свого репертуару, починаючи з «Radio Hello» до найновішого синглу «Zagubiony».

Однак це ще не все, чим мають намір дивувати польські рокери! За словами фронтмена гурту «Еней» Пйотра Солодухи, на всіх, кому пощастить побувати на концерті, очікують прем’єри пісень, які стануть своєрідною промоцією майбутнього нового альбому ENEJ.

KOZAK SYSTEM: Коли етнічна музика – бездонне джерело натхнення

«Національна спадщина кожного народу містить такі фантастичні смарагди, для вивчення яких і життя буде мало. А тому музика, що базується на етнічних мотивах, завжди звучатиме особливо і не втрачатиме актуальності», - переконаний Володимир Шерстюк. І це не голослівні заяви одного з учасників гурту «KOZAK SYSTEM», а тверда і водночас дієва позиція.

Усі, хто знайомий із творчістю «козаків» і стежить за активною діяльністю гурту, добре знають, що хлопцям вдалось побороти стреотипне сприйняття етнічної музики й показати всьому світу її красу та силу в модерному трактуванні, зрозумілому сучасному новітньому поколінню, й сформувати тренд на український фолк-рок.

Відчуйте справжній шалений роковий екстаз спільного концерту ENEJ і KOZAK SYSTEM 28 жовтня у Львові!

Мегавати якісного саунду, безмежжя українського фолк-року, вибухові емоції та немовірна енергетика концерту настільки вразять поціновувачів якісної андеґраундової музики, що ошаліла від драйву публіка ще довго пам’ятатиме це осіннє рок-шоу від ENEJ і KOZAK SYSTEM.

Готові поринути з головою в цей нереальний світ цілковитого трешу? Придбайте квитки на концерт ENEJ і KOZAK SYSTEM у Львові!

Не зволікайте! Купуйте квитки якомога швидше в мережі наших кас або ж замовляйте їх на сайті в один клік! І все це – за найвигіднішою ціною, без жодних переплат і сервіснго збору!

Рекомендуємо