УКР

Ляпис 98

15 червня 2019 | 18:00

Про подію

Родоначальники жанру радикальний шансон, космічний цирк аутсайдерів, білоруський анархо-синдикат, оркестр «Ляпис-98» під керуванням Сергія Міхалка цієї весни влаштує грандіозне шоу для українських прихильників. Спеціально для своїх фанів музиканти підготували програму «ВСЕМ ДЕВЧОНКАМ НРАВИТСЯ» від якої серця розтануть!

«Ляпис-98» - це барабани Дениса Шурова, бас Дениса Стурченко, тромбон Івана Галушко, труба Владислава Сенкевича і гітара Павла Третяка , та звичайно, неймовірний вокал Сергія Міхалка.

У 2014 головна група Білорусі на чолі з Сергієм Міхалком оголосила про розпад. Здавалося б, про часи, коли всі ми збиралися на магічних концертах, співали, рухалися і дихали, як одне ціле, залишилося тільки згадувати. Але ні! Сергій Міхалок не готовий так просто відпустити цей неймовірний стан і атмосферу.

“Я люблю радувати людей, я люблю свою професію. Я люблю (і сподіваюся, - вмію ...) співати свої пісні! І буду це робити в усіх своїх творчих проектах щиро і від душі,” - зізнався Сергій Міхалок.

Кожен концерт «Ляпис-98» проходить з незмінними аншлагами - золоті хіти культової групи «Ляпис Трубецкой» любить не одне покоління, тому фанати моментально розбирають квитки на виступи. У музичному арсеналі оркестру тільки золоті хіти: “Ау”, “Ти кинула” , “Яблони”, “Я верю” , “Котик” , ”Африка” , “Євпатория” , “Капитал” та
багато інших.

Музиканти обіцяють створити концерт в кращих традиціях «Ляписа» - драйв, божевільна енергетика, і звичайно, якісне світлове та відео шоу.

До зустрічі на концерті гурту “Ляпис-98”!

Рекомендуємо