УКР

Лісапетний Батальйон

04 жовтня 2019 | 19:00

Про подію

“Лісапетний батальйон” на чолі з Наталею Фаліон вирушає у тур на підтримку нового альбому!

Справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту “Україна має талант” і просто прикольні тітки “Лісапетний батальйон” Наталі Фаліон у рамках туру покажуть у Львові своє запальне шоу. Запрошуємо усіх на концерт “Лісапетного батальйону” у Львові, який відбудеться 4 жовтня. Звучатимуть і вже відомі пісні, які принесли колективу перемогу на талант-шоу, і новинки.

Важка артилерія українського гумору нанесе потужний удар суцільного позитиву! До вашої уваги кількагодинна сміхотерапія, нові пісні та улюблені хіти, а також народне камеді-шоу від Наталії Фаліон.

Квитки на концерт колективу “Лісапетний Батальйон” можна замовити онлайн або з доставкою

Хто б міг подумати, що любительський сільський колектив даватиме концерти по всій Україні і збиратиме при цьому аншлаги у кожному місті? “Лісапетний батальйон” – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваются на вершину слави. Ми любимо їх за щирість української душі, іскрометний гумор, за те, що вони показують на сцені життя таким, яким воно є.

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на концерт “Ліспетний батальйон” у Львові 4 жовтня можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо