УКР

НАТАЛЯ ФАЛІОН & ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН

07 листопада 2020 | 19:00

Про подію

"Лісапетний батальйон" з концертом у Львові!

Жителі та гості міста Львів! Щиро запрошуємо вас 7 листопада 2020 року о 19:00 на чудовий концерт справжнього народного колективу "Лісапетний батальйон" з програмою "Самі модні на селі", який відбудеться у Центрі Довженка! Не пропусти найбільшу подію цієї осені, прийди на концерт!

Колектив "Лісапетний батальйон" - це креативні, сміливі та веселі жінки, які завдяки наполегливій багаторічній праці та любові до своєї справи завоювали визнання та народну любов українців, їх люблять та чекають у всіх куточках нашої країни. Учасниці колективу активно підтримують українське суспільство веселим добрим словом та щирою хорошою піснею з народними мотивами, так, щоб душа співала. Про свій унікальний талант "Лісапетний батальйон" на чолі з неперевершеною Наталією Фаліон розповів на всю країну ще у 2013 році. Ці жінки показали всій країні, що вони найталановитіші, заслуговують на увагу та любов глядачів, а як наслідок здобули блискавичну та бажану перемогу на талант-шоу "Україна має талант". А у цьому році цьому надзвичайному гурту виповнюється 27 річниця. Серйозна дата, чи не так?

 Фронтменка "Лісапетного батальйону" Наталія Фаліон зробила просто феноменальну роботу та змогла об'єднати в один колектив дванадцять надзвичайно талановитих та позитивних людей, які милують нас українською піснею, дотепними жартами та чудовими виступами. З часу заснування, склад колективу майже не змінювався. Творчість "Лісапетного батальйону" дуже тісно переплітається з українським суспільством і ментальністю, тому і отримали цілу жінки справжню народну славу та любов. В своєму репертуарі "Лісапетний батальйон" поєднює і народний гумор, і авторську пісню. А його колектив постійно оновлює. 
"Лісапет мчить далі і спинятися не планує!", - розповідають учасниці про свій творчий шлях.

5 причин піти на "Лісапетний батальйон" у Львові:

  1. "Лісапетний батальйон" з новою програмою "Самі модні на селі" подарує тобі радість та гарний настрій, зробить твій день особливим та пам'ятним, ти отримаєш море вражень та позитивних емоцій від чудового та запального виступу своїх кумирів;
  2. "Самі модні на селі" - програма, в центрі якої буденне життя людей, події, які стаються з ними на життєвому шляху, кумедні і не дуже, про тетакі правдиві та життєві. У цих піснях кожен зможе знайти щось особливе та близьке для себе, таке, що гріє душу;
  3. Такі хіти, як "Лісапет", "Везу з поля буряки", "Їдемо на ярмарок", "Кум зараза", "Баба на баяні", "Сільський туризм", "Машина-звір і баба грім" точно не залишать вас байдужими
  4. Концерт "Лісапетного батальйону" буде дуже крутим, креативним, і головне, бажаним подарунком для твоєї бабусі;
  5. Хто, як не "Лісапетний батальйон" зробить цей осінній вечір особливим. Хоч на вулиці й пізня осінь, та це не привід сумувати. Бери квиток і приходь на концерт, щоб зозважитися та відпочити!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "Лісапетний батальйон" 7 листопада 2020 року  у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо