Lords of the Sound Interstellar Concert Львів - квитки на концерт 03.06.2019
УКР

Про подію

Interstellar Concert у Львівські опері від Lords of the Sound!

Оркестр Lords of the Sound запрошує у музичну подорож всесвітом у програмі Interstellar Concert! Спеціальний гість – Didier Marouani (лідер гурту “Space”).

Як звучить космос? Якою є музика того простору, де немає звуків? На це питання мають беззаперечну відповідь найкращі кінокомпозитори, що створили саундтреки до фільмів про освоєння людиною інших світів, зоряні польоти та неосяжний простір. Ці роботи об’єднані в єдиній програмі – Interstellar Concert.

І надійним провідником у міжпланетній саунд-екскурсії є ніхто інший, як славетний оркестр Lords of the Sound! Своїми вправними рухами на чолі з диригентом вони пронесуть вас скрізь музику таких кінокартин: Interstellar, Gravity, Star Wars, Doctor Who, The X-Files, Armageddon, Avatar, Men in Black, The Fifth Element, Back to the Future, Pacific Rim, 2001: A Space Odyssey, Guardians of the Galaxy.

А спеціальним гостем вечора стане Дідьє Маруані – беззмінний лідер культового гурту “Space”. Зірка світового масштабу, яка свого часу зробила прорив в електронній музиці. Він став одним з перших представників цього жанру. Пісні Дідьє Маруані “A Symphonic Space Dream”, “Magic Fly”, “Let Me Know The Wonder”, “Just Blue” та ін.. приносять задоволення вже третьому поколінню слухачів!

3-го червня до космічної енергетики легенди додасться симфонічне акомпанування Lords of the Sound. Глядачі почують хіти гурту Space у неповторному поєднанні електронної музики та оркестрового звучання. Не пропусти!

Квитки на Interstellar Concert у Львові можна замовити онлайн або з доставкою

На тебе чекає по-справжньому космічний концерт із неземною музикою! Ці композиції відвернуть тебе від усіх турбот буденного життя. Дозволь собі вийти за грані звичайного й пірнути в безмежність музики з головою!

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на Interstellar Concert у Львівські опері 3 червня можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо