Lviv Gala Concert, Львів - квитки на концерт 5 жовтня 2021 року
УКР
240 – 890

Про подію

"Lviv Gala Concert" у Львові

5 жовтня на сцені Львівської Національної Опери відбудеться прем’єра грандіозного проєкту “LVIV GALA CONCERT” з нагоди нагоди 40-річчя творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Миколи Кулика.

У першій частині концерту – “MODERN CLASSIC MUSIC” на Вас чекатимуть фраґменти з ораторії М. Волинського «Я Тебе кличу»»  за участю - народного артиста України Сергія Магери та заслуженої артистки України Тетяни Вахновської.

В другій частині  концерту – “WORLD HITS” улюблені світові хіти від Eros Ramazzotti та Barbara Streisand до Lady Gaga виконають у супроводі хору та оркестру кращі українські солісти: Павло Табаков, Сестри Тельнюк, Павло Ільницький, Вікторія Ященко, а також спеціальний гість з Італії - Alfonso Oliver!

Звучатимуть також і рідні для кожного хіти Володимира Іваcюка в унікальній авторській обробці та аранжуванні Миколи Кулика.У концерті беруть участь хористи та музиканти оркестру капели «Трембіта». Також ви зануритеся у незабутні відчуття краси тембрів голосу знаменитих солістів, хору, рок-групи та оркестру капели «Трембіта» у популярній, сучасній музиці з яскравими візуальними ефектами.  Ведучі: Марія Христинич та Олег Пригода. Продюсер проекту: Михайло Перун

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт “LVIV GALA CONCERT” 5-го жовтня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо