МАРІЯ БУРМАКА & GYPSY LYRE - СКАСОВАНО Львів - квитки на концерт 07.10.2018
УКР

МАРІЯ БУРМАКА & GYPSY LYRE - СКАСОВАНО

07 жовтня 2018 | 19:00

Про подію

Народна артистка України МАРІЯ БУРМАКА з сольним концертом у Львові

 

-20% від вартості квитка при замовленні на сайті. Для отримання знижки введи свій мобільний номер телефону для отримання унікольного промо-коду перед оформленням замовлення.

Зверни увагу, що промо-код надається одноразово на 1 номер телефону.

Українська співачка, народна артистка України, Марія Бурмака представить нову програму у Львові. 7 жовтня у кінотеатрі “Кінопалац ім. Довженка” (ЦЕНТР ДОВЖЕНКА) разом із учасниками гурту “Gypsy Lyre” співачка виступить із музичною програмою. В цей вечір прозвучать старі та зовсім нові композиції артистки.

 

“Львів-особливе місто для мене! Місто перших виступів, місто, де закохувалась і розставалась, місто, де про це писала пісні... Хвилююсь, звичайно, адже частинка мого серця у Львові залишилась одного разу. А раптом на концерт прийде той, хто колись його затримав... Запрошую всіх, це буде дуже відвертий концерт справжніх емоцій”.

 

В цьому концерті будуть не лише пісні, це будуть історії... про любов, про життя, про розчарування та надії. Але всі вони прозвучать по-іншому. Завдяки спільному проекту з відомою інструментальною групою "Gypsy Lyre" виходить зовсім нове звучання. Несподіване, наповнене енергією і драйвом.

“Чорні черешні”, “Той, той”, “Рибка”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй”, “Не бійся жити”, “Сонцем, небом, дощем” та багато інших будуть в цьому концерті.

Марія Бурмака - співачка, народна артистка України. Написала понад 150 пісень, багато з яких стали саундтреками історичних подій української історії. Випустила 11 авторських альбомів.

Наприкінці 2014 року увійшла до ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус». Взимку 2015 року співачка зіграла благодійні концерти у Великобританії. Навесні того ж року відбулись благодійні концерти Марії Бурмаки у США та Канаді.

2015 рік ознаменувався в житті співачки прем’єрами пісень “Танцюй”, “Золотиста осінь” (пам’яті Миколи Мозгового), “Фрізбі”, а також кліпом на композицію “Ти”. У травні 2016 року Марія презентувала романтичний кліп на пісню “Якби ми”. У 2017 році Марія разом із гуртом “Gypsy Lyre” побувала із сольними концертами у багатьох містах України. А нещодавно представила відеороботу на пісню “Рибка”, яка швидко здобула прихильність шанувальників співачки.

 

У квітні 2018 року у концерт-холі Caribbean club Марія Бурмака разом із гуртом Gypsy Lyre зіграла оновлену програму. Концерт пройшов із аншлагом.

 

Концерт відбудеться 7 жовтня у кінотеатрі “Кінопалац ім. Довженка” (ЦЕНТР ДОВЖЕНКА).

Початок о 19:00. Не пропустіть!

Рекомендуємо