УКР

Наш Івасюк: концерт пам'яті Володимира Івасюка

28 березня 2022 | 17:30

Про подію

28 березня на сцені Львівської  опері відбудеться концерт  «Наш Івасюк»

Для надання нового звучання улюбленим пісням на сцені львівської опери об’єднаються:  естрадно-симфонічний оркестр, хорова капела та кращі виконавці. Доповнить все це спеціально розроблена сценографія та унікальний відеоряд з рідкісних фото та відео з Володимиром Івасюком.

Заспівати улюблені пісні під акомпанемент хорової капели України «ТРЕМБІТА» зберуться виконавці: Піккардійська Терція, Павло Табаков, Соломія Чубай, Олександр Божик, Аніс, Вікторія Ященко, Ольга Муль. Диригент та художній керівник проєкту – Народний артист України – Микола Кулик, який продовжує серію подій Gala Concert by Mykola Kulyk.

Пісні Володимира Івасюка завжди лишатимуться символом незламності українського духу. «Червона рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» ,  «Лиш раз цвіте любов», «Балада про мальви», та понад сотня інших композицій – безцінний спадок, який залишив нам поет.   «Наш Івасюк» – не просто концерт, а вечір у компанії найщиріших людей, яких об’єднує любов до живої пісні. 

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт концерт "Наш Івасюк: концерт пам'яті Володимира Івасюка" 28 березня 2022 року у Львові  - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо