УКР

Nobody.one (Сергiй Табачников)

21 травня 2021 | 19:00

Про подію

Сергій Табачников та «Nobody. One» у Львові!

Талановитий гітарист та відеоблогер Сергій Табачников зі своїм проектом «Nobody. One» дасть концерт 21-го травня 2021 року в Малевич концерт арені. Проект «Nobody. One » Сергія Табачника заснований в 2010 році та здобув велику популярність та успіх серед любителів рок-музики в Росії, Білорусі, Україні, Китаї, Німеччині та інших країнах. Музиканти працюють у таких напрямках як хард рок та блюз-рок.

Рок-музикою Сергій Табачников почав захоплюватися з раннього дитинства, коли познайомився з творчістю Led Zeppelin, Metallica, Ted Nugent, Queen, а в 11 років взяв до рук гітару. Творчий шлях музиканта розпочався в 2004 році з перших юнацьких альбомів, а згодом музика Табачникова прогресувала до глибоких концептуальних рок-балад. Гітарист часто радує своїх слухачів експериментами зі звуком. Під час концертів гітарист грає з сесійними музикантами.

Концерти «Nobody. One» - це завжди унікальне та неповторне явище. Кожна композиція, кожна нота наповнена глибоким сенсом, наче заново народжується. Крім музичної кар’єри Сергій Табачников веде свій блог на Youtube, де робить огляди гітар та аксесуарів до них. Завдяки цікавій манері подачі, відео Табачникова популярні як серед музикантів-початківців, так і серед досвідчених «колег по цеху».

«Життя як кіно. Несучи в собі лише порожнечу руху образи, наповнені музикою, здатні дихати, повністю змінюючи сприйняття того, що відбувається. Музика - це те, без чого неможливо відчути», - розповідає гітарист.

3 причини піти на концерт Сергія Табачникова та «Nobody. One» у Львові:

  • Сергій Табачников та «Nobody. One» презентуватимуть свій новий альбом «Mercy, Pleace Mercy!».
  • До своїх виступів музикант ставиться більш, ніж серйозно. Блогер, який робить огляди гітар на сцені наче перевтілюється та повністю віддається гітарі.
  • Гарна нагода відірватися у компанії друзів та отримати порцію класичного року з елементами блюзу та хард-року, побачити «магічні» гітарні імпровізації.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Сергія Табачникова та «Nobody. One» 21-го травня 2021 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо