УКР

Поетично-музичний вечір «Обійми мене»

07 жовтня 2021 | 19:00

Про подію

Поетично-музичний вечір Ірини Рубець "Обійми мене" 

Презентація альбому «Обійми мене» – аудіозбірки поетеси Ірини Рубець із авторською музикою Михайла Олійника у Львові.  На глядачів чекає довгоочікувана презентація наживо альбому «Обійми мене», записаного львівською поетесою Іриною Рубець та композитором Михайлом Олійником в період карантину.
В час, коли фізичні обійми стали чимось часто майже нереальним, автори вирішили в такий спосіб надихнути слухачів наблизитися один до одного і обійнятися душами, поринувши у світ музики та поезії. Зараз, коли ми уже маємо можливість торкнутися до живої творчості, відбудеться концерт, на якому буде презентовано твори, що увійшли в цей альбом, а також нові, створені буквально
нещодавно. Ви зможете поринути в атмосферу спілкування на рівні відчуттів та енергії, на рівні відмежування від того, що відбувається в рамках повсякденного, і пережити цілий спектр емоцій від радості до жалю, від суму до сповнення вірою, від цілком зрозумілого до такого, що змусить замислитися і понести додому свої власні питання й потребу шукати відповіді на них.
Цей вечір не залишить байдужим жодного і подарує вам нагоду прожити ціле маленьке життя під назвою «Обійми мене», та зародить у серцях тепло обіймів і любові.
 

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на поетично-музичний вечір «Обійми мене» у Львові 7 жовтня 2021 року - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо