УКР

Один в Каное

09 листопада 2018 | 19:00

Про подію

«Один в Каное» понесе львів’ян на мелодійних хвилях інді-року в океан чистої музики та всеохопної любові

У час осіннього падолисту львівіський інді-рок гурт «Один в Каное» вирушить із гастролями в тур Україною, фінальним акордом якого стане його сольний концерт у Львові.

«Один в Каное» - з таких гуртів, зустрічі з якими поціновувачі добротної інді-музики чекають з нетерпінням, а на концерти приходять у такій кількості, що навіть столичні концерт-холи не в змозі їх вмістити, і, розташувавшись навіть у проходах між рядами, готові, ніби мантру, натхненно повторювати в унісон із музикантами слова їхніх пісень.

Тож, дорогі львів’яни, заздалегідь заплануйте дату свого візиту в нічний клуб «Малевич»! Саме 9 листопада тут на Вас чекатиме незабутній вечір з «Один в Каное». Не пропустіть цього довгоочікуваного осіннього побачення!

У невагомому просторі музики та глибоких почуттів

Медитативний настрій, трішки меланхолії та романтики, глибока філософія, душевність і барвисте розмаїття емоцій – це те, чим щедро діляться учасники одного з найбільш трендових українських гуртів сучасності.

Тріо музикантів, сформоване ще в студентські роки незмінної вокалістки гурту Ірини Швайдак, уже вісім років поспіль підкорює великі й малі сцени не лише рідної країни, а й практично всієї Європи, розширюючи аудиторію своїх слухачів і шанувальників від товариства одногрупників у Львівському університеті до масштабів фестивальних спільнот різних країн світу.

Слухаючи «Один в Каное» хочеться смакувати кожним словом, кожним звуком, кожною нотою… Їхні пісні позбавлені надмірного пафосу та банальностей. Ці молоді й нереально талановиті люди без галасливих фраз і гучних промоцій впевнено торують собі шлях до серця кожного, хто хоч раз мав нагоду почути їхню музику.

Новий альбом «Один в Каное» змусить Ваше серце битися частіше

Чистота і світло їхніх виступів заворожує. Гурт «Один в Каное» дарує те, чого так бракує нинішньому світу – справжність, щирість і відвертість, душевне тепло і глибинне розуміння всього, що відбувається навколо, цінність любові та неприхованих смислів.

У доробку музикантів – платівка 2016 року, до якої ввійшло 25 пісень, написаних упродовж п’яти років активної концертної діяльності гурту, й абсолютно нові композиції, які лише готуються до виходу у світ. Не втратьте шансу першими почути пісні з нового, досі не презентованого альбому гурту!

Замовляйте квитки на сольний концерт гурту «Один в Каное» 9 листопада у Львові!

Купіть квитки он-лайн чи в касах міста – та відчуйте єднання з улюбленим гуртом і невимовну насолоду звучання найкращих композицій із репертуару «Один в Каное». Знайдіть цю тонку грань світу почуттів, і торкніться до неї – і світло музики розтікатиметься по всьому Вашому тілу: від клітинки до клітинки.

Цей проникливий концерт улюбленого гурту Ви не зможете пропустити! Його треба відчути всіма фібрами душі й прожити разом.

Поспішіть до кас міста чи замовте квитки на сайті просто зараз! Скористайтесь нашою унікальною пропозицією – придбайте квитки без переплат і за найбільш вигідною ціною!

Рекомендуємо