УКР

Про подію

Вісім голосів, які підкорили усю Європу підготували для вас ексклюзивну концертну програму "Гімн Любові".

На гостей вечора чекають шедеври української та світової музики в оригінальних аранжуваннях.

Чоловічий вокальний октет "ОРФЕЙ" ("ORPHEUS") заснований восени 2000 року в м. Львів. Група складається з восьми професійних співаків та музикантів, кожен з яких має вищу музичну освіту та достатній попередній досвід співу в багатьох професійних та самодіяльних хорових колективах Львова та України. В репертуарі - українська та зарубіжна духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в різноманітних обробках, колядки, а також цікаві зразки світової музики. "ОРФЕЙ" також виконує нові пісні, написані або аранжовані самими ж співаками групи. Колектив працює в різних виконавських стилях проте, головною сферою діяльності ансамблю залишається акапельний спів.
За роки своєї творчої діяльності «Орфей» мав дуже багато успішних та цікавих виступів (зокрема на міжнародних фестивалях), окремих концертів та концертних турне в Україні та, за кордоном.
Концертна діяльність октету "ОРФЕЙ" розпочалась у Львові у 2001 році, в той же час колектив брав участь в святковому концерті присвяченому приїзду до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ з Ватикану. В наступні роки колектив багато гастролює по країнах Європи з регулярними концертними турне (Франція, Італія, Великобританія, Швейцарія, Голландія), а також бере участь в багатьох міжнародних фестивалях та цікавих проектах.

Рекомендуємо