Peter Bence, Львів - квитки на концерт 30 вересня 2019 року
УКР

Про подію

Петер Бенце приїде у Львів!

У свої 20 років цей юнак увійшов у Книгу Рекордів Гіннеса, як найшивдший піаніст світу (765 нот за хвилину!). Зараз він не тільки відомий піаніст, а й композитор, автор пісень та музичний продюсер. 

Широку популярність здобув завдяки каверам, які публікує на своєму YouTobe-каналі. Його кавер-версія на пісню "Despacito" набрала на сьогоднішній день більше 38 млн переглядів. Серед інших популярних відео на каналі музиканта - кавери на композиції Майкла Джексона, Джастіна Тімберлейка, Sia, The Beatles, Queen та ін.

Надприродний талант Петера у сукупності з навичками композитора, дозволили йому створити унікальне звучання та розширити свої межі, як у технічному так і в артистичному сенсі. Каверам у його виконанні притаманний характерний стиль, який важко сплутати з будь-чиїм іншим стилем виконання. 

Воно й не дивно, адже хлопець навчався у найкращих - він закінчив кращу школу музики серед існуючих - Berklee College of Music у Бостоні, де викладають найвпливовіші продюсери сучасної музичної індустрії.

30 вересня Петер Бенце дасть концерт у Львові - не пропусти знакову подію.

Цей неймовірно талановитий і темпераментний хлопець по всьому світу збирає аншлаги. У Львів Петер Бенце їде із хітовими композиціями,  приголомшливим аранжуванням і не менш вражаючим рівнем виконання.

Не пропусти неймовірний концерт, що змінить твоє уявлення про якісний саунд!

Рекомендуємо